12 Kasım 2010, Cuma 09:22:03

German SKY Airlines için beklenen izin çıktı

Kayı Group, bünyesindeki Sky Havayolları’nın Almanya şirketi German Sky Airlines için gerekli işletme izin belgesini aldı.
  • İşte şimdi, kimse SKY'ı tutamaz. Çıtayı yükselttiği seviyeye, diğer şirketlerin imrenerek baktığını görür gibi oluyorum.Tebrikler. HRG
  • Sky daha bir buçuk yıl önce kışın yarım maaş ödeyen kabin ekibini zorunlu izne ççıkaran bir havayoluyken şimdi kocaman filosuyla büyümeye devam ediyor. Tebrik ederek bir an önce bizimkinin de aklını başına devşirmesini umuyoruz :))
  • emniyetli ucuslariniz olsun. kolay is degil. gurur duydum
  • Isa beye ve tüm görgülü ailesine hayirli olsun bu bir ilk ve cok ama cok büyük basari almanya gibbi yerde bir sirketi kurmak.Ama vark burada German Sky kalite ve buna almanlar cok özen veriyor ilk sene bunu isa bey bilmesi lazim masiraftan cekinmez umarim yüksek standarti ekiplerde pilot ve kabinde yakalamak icin. Hayirli olsun hepimize en azindan bir tane sirket temel atti. Bu Isa beyin basarisi.
German Sky Airlines Genel Müdürü İsa Görgülü, izin belgesini Alman Sivil Havacılık Dairesi LBA yetkilisi Hans-Henning Mühlke’nin elinden aldı.
 
2001’de kurduğu Sky Airlines ile Türkiye seferleri yapan Kayı Group, German Sky Airlines ile Almanya’dan Mısır ve Kanarya Adaları gibi farklı destiansyonlara uçmayı hedefliyor. German Sky Airlines ilk etapta Boeing B-737-800 tipi bir uçakla seferlere başlayacak, sonrasında uçak sayısını artıracak. 
 
2004 yılında Almanya’da havayolu broker şirketi olarak kurulan German Sky Airlines, GTI tur operatörü şirketini de bünyesinde barındıran Kayı Group’un ikinci havayolu şirketi olarak resmilik kazanmış oldu.
 
İsa Görgülü, German Sky Airlines’ın toplam kapasitesinin yüzde 30’unu kendi şirketleri GTI’ye kullandıracaklarını, geri kalan bölümünü ise diğer tur operatörlerine kullandıracaklarını bildirdi.
German SKY Airlines için beklenen izin çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
İşte şimdi, kimse SKY'ı tutamaz. Çıtayı yükselttiği seviyeye, diğer şirketlerin imrenerek baktığını görür gibi oluyorum.Tebrikler. HRG

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sky daha bir buçuk yıl önce kışın yarım maaş ödeyen kabin ekibini zorunlu izne ççıkaran bir havayoluyken şimdi kocaman filosuyla büyümeye devam ediyor. Tebrik ederek bir an önce bizimkinin de aklını başına devşirmesini umuyoruz :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
emniyetli ucuslariniz olsun. kolay is degil. gurur duydum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Isa beye ve tüm görgülü ailesine hayirli olsun bu bir ilk ve cok ama cok büyük basari almanya gibbi yerde bir sirketi kurmak.Ama vark burada German Sky kalite ve buna almanlar cok özen veriyor ilk sene bunu isa bey bilmesi lazim masiraftan cekinmez umarim yüksek standarti ekiplerde pilot ve kabinde yakalamak icin. Hayirli olsun hepimize en azindan bir tane sirket temel atti. Bu Isa beyin basarisi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000