02 Ekim 2010, Cumartesi 16:57:53

GENEL KURULU ERTELETTİ

Kayseri Erciyesspor'un bugün yapılması planlanan ve Turkuaz Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Aydoğan'ın aday olduğu Olağanüstü Genel Kurul ertelendi.
  • Kardeşim maaşları aldık 1 hafta oldu. Siz kimsinizde bizim maaşlarımızın derdine düştünüz? turkuaz çalışanı değilsiniz siz..niye çekemiyosunuz şirketimizi anlamıyorum..
  • ya arkadas sen ne yalakasın ya.. yer personelının hıcbırı almadı maasını nıye yalan soyluyorsunuz ayıp be
  • Adam gibi derdini anlatırsan sanada verirler..Bütün Turkuaz aldı maaşını.sen almadığını iddia ediyorsun sen adını söylede sana da versinler..Merak ettik,koca şirkette tek maaş almayan kişi sensen,şirketin senle bir sorunu mu var acaba? Yada senin şirketle bir sorunun mu var..Hadi söyle ismini ,bölümünü burdan herkes duysun,bizde diyelim ki bu arkadaş maaş almamış hala niye? Bizde sana destek çıkalım,gerekirse senin ödenmeyen maaşını herkes birer katkı yaparak ödesin..Evet neydi isim arkadaşım???
  • madem bu kadar durutsun ısmını sole de bılelım bıze nıye yok dıye soralımmmm

Bank Asya 1. Lig'de bulunan Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanlığı'na aday olan Turkuaz Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Aydoğan'ın liste hazırlığının bitmediği gerekçesiyle genel kurulu ertelettiği öğrenildi.

Konuya ilişkin başka bir açıklama yapılmazken, yeni genel kurul tarihinin henüz belirlenmediği ve Aydoğan'dan haber beklendiği ifade edildi.

GENEL KURULU ERTELETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Misafir ~ 8 yıl önce
Kardeşim maaşları aldık 1 hafta oldu. Siz kimsinizde bizim maaşlarımızın derdine düştünüz? turkuaz çalışanı değilsiniz siz..niye çekemiyosunuz şirketimizi anlamıyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ya arkadas sen ne yalakasın ya.. yer personelının hıcbırı almadı maasını nıye yalan soyluyorsunuz ayıp be

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Adam gibi derdini anlatırsan sanada verirler..Bütün Turkuaz aldı maaşını.sen almadığını iddia ediyorsun sen adını söylede sana da versinler..Merak ettik,koca şirkette tek maaş almayan kişi sensen,şirketin senle bir sorunu mu var acaba? Yada senin şirketle bir sorunun mu var..Hadi söyle ismini ,bölümünü burdan herkes duysun,bizde diyelim ki bu arkadaş maaş almamış hala niye? Bizde sana destek çıkalım,gerekirse senin ödenmeyen maaşını herkes birer katkı yaparak ödesin..Evet neydi isim arkadaşım???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
madem bu kadar durutsun ısmını sole de bılelım bıze nıye yok dıye soralımmmm

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000