17 Şubat 2017, Cuma 10:18:49

Genç pilot tacizden tutuklandı

36 yaşındaki pilot Onur A., annesinin bakıcısını taciz suçundan tutuklandı
  • Onur Arikan efendi çekirge bile 1 sıçrar 2 sıçrar, umarım suçluysan cezanı agır şekilde çekersin.
  • Hicde vay halinedegill. Gerekceler. Kanitlar bulunmadigi takdirde. Adam serbest birakilir iyi be bir kisini iftirasiyle Insanlar hapisemi atilacak, allahin kanunuda bu yok, Sevinme basina gelirse o zaman dunyanin kacbucak oldugunu, anlarsin. Fazla ileri gidersen. Gelirim oraya ,
  • PLOT O KADINA KOLAY KOLAY SALDIRMAZ.
  • O böyle bir şey yapacak bir adam değil bu haberi isim vererek hangi canı yanan hostes kızımız paylaşmanızı istedi acaba ? Yorumumu muhtemelen yayınlamazsınız ama şu habere inanan hiçkimsenin bu adam kadar güzel bi kalbi yoktur. İnşallah aklanır ve işinden olmaz. Bu iğrenç bir oyundan başka bir şey değil.

Özel bir havayolu firmasında pilot olarak çalışan 36 yaşındaki Onur A., 30 Ocak'ta İstanbul Etiler'de yaşayan annesini ziyaret etti. Yolcu uçağı pilotu olan Onur A., iddiaya göre evde annesinin bakımıyla ilgilenen 30 yaşındaki Nuray Ş.'yi taciz etti. Mutfakta gerçekleştiğini iddia ettiği cinsel saldırıdan kaçarak Etiler Polis Merkezi'ne başvuran kadın, Onur A.'dan şikâyetçi oldu. Nuray Ş., Onur A.'nın cinsel saldırısına maruz kaldığını, evde kalp hastası olduğu için çığlık atıp yardım isteyemediğini, yaşlı kadına bir şey olur diye korktuğunu anlattı.

'MAAŞINA ZAM İSTEDİ'

Şikâyet üzerine gözaltına alınan Onur A. ise genç kadın mutfaktan çıkarken kendisine çarptığını anlatarak özel bir şirkette pilot olarak görev yaptığını söyledi. Onur A., saygın bir mesleği olduğunu, asla genç kadının iddia ettiği gibi cinsel saldırı ve tacizde bulunmadığını, zam isteğini reddettiği için kadının iftira attığını kaydetti. Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu tarafından sevk edildiği Sulh Ceza Hâkimliği'nde Onur A.'nın genç kadını taciz ettiğine dair yeteri kadar beyan bulunduğu belirtildi. "Basit cinsel saldırı" suçundan tutuklanmasına karar verilen ve tutuklanarak cezaevine gönderilen Onur A. hakkındaki soruşturma devam ediyor. (Sabah)

Genç pilot tacizden tutuklandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (123)

Prsr ~ 1 yıl önce
Onur Arikan efendi çekirge bile 1 sıçrar 2 sıçrar, umarım suçluysan cezanı agır şekilde çekersin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sky ~ 1 yıl önce
Sana da sıçramış galiba bu kadar sevindiğine göre ? Soy ismini verdiğin yorumu hemen sil.
Tuğba ~ 1 yıl önce
Reddedilmeyi sindiremeyen hangi yaratık yazdı bilmiyorum ama keşke herkes Onur' un taşıdığı yüreğin binde birini tasisaydı. İşte ozaman bu dünya bambaşka bi dünya olurdu. Ayrıca bırakın iftira atmayı başkasının hayatı hakkında yorum bile yapmıcak kadar kendini bilen bi insana atılan bu iftiraya söylenecek tek şey Allah !
Rio dejaneiro ~ 1 yıl önce
Hicde vay halinedegill. Gerekceler. Kanitlar bulunmadigi takdirde. Adam serbest birakilir iyi be bir kisini iftirasiyle Insanlar hapisemi atilacak, allahin kanunuda bu yok, Sevinme basina gelirse o zaman dunyanin kacbucak oldugunu, anlarsin. Fazla ileri gidersen. Gelirim oraya ,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ZOR ~ 1 yıl önce
PLOT O KADINA KOLAY KOLAY SALDIRMAZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sky ~ 1 yıl önce
O böyle bir şey yapacak bir adam değil bu haberi isim vererek hangi canı yanan hostes kızımız paylaşmanızı istedi acaba ? Yorumumu muhtemelen yayınlamazsınız ama şu habere inanan hiçkimsenin bu adam kadar güzel bi kalbi yoktur. İnşallah aklanır ve işinden olmaz. Bu iğrenç bir oyundan başka bir şey değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000