17 Mayıs 2014, Cumartesi 17:19:18

GENÇ PİLOT ADAYI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan ve geçen Nisan ayında THY’nin açtığı sınavı kazanarak pilotaj eğitimi almak için gittiği Amerika’da bunalıma girmesi sonucu intihar ettiği iddia edilen Sercan Karamustafaoğlu (27), baba ocağı Ordu’nun Fatsa ilçesine bağlı Yalıköy Mahallesi'nde toprağa verildi.
  • Selam ben Sercan Karamustafaoğlu-nun akrabasıyım rahmetleriniz için teşekkür ederim intihar olduğu söyleniyor ama annesi inanmıyor pilotluk zor olduğu için bırakmak istedi ama baştan ona sözleşme imzalatmışlardı 120 bin euro mu ne ödemesi gerekiyormuş o yüzden o çok neşeli ve saygılıydı
  • aslında işin ucunda 120 kilo € varsa bunun sebebi THY 'deki paralel örgütün uzantılarından şüphe duymak gerek. Piyasada bir sürü işsiz pilot var ve her türlü uçağı havada takla bile attırır ancak bu işin ucunda o paralar ve komisyonlar varsa, merhum pilot adayı bu işi yapamayacağını düşünerek strese girip hayatında son verdiyse, vah vah ki vah ..yani 1 ton kömür içi üç beş kuruşun hesabına 301 can gidiyorsa bu ülkede, 120 k€ için bir okumuş,üniversite bitirmiş çift anadilde öğrenim yapmış birinin hayatının değeri THY için 120 bin avro ise, bunun hesabını THY çoktan yapmıştır ki bu parayı muhakkak sigortadan karşılığını alır. THY mutlaka bunu düşünmüştür....kazançlı bir iş.
  • Genç pilot adayı atkadaşımıza Allah tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum... TARKİM ÖĞRENCİLERİ...
  • Herkes kafasina gore dusunmeden arastirmadan yorumlar yaziyorlar.Kardesimize once Allahtan rahmet diliyorum.Pilot adayi olarak olarak giren butun Arkadaslarin uzerinde cok buyuk baski var heleki CAE ucus okulun da ogrenci leri hep tehdid edercesine baski uyguluyorlar atilirsiniz kovulursunuz korkusu ve bunun uzerine pilot adayi olarak alindiklari ve Egitime baslamadan once imzaladiklari 120.000€ luk kontrat eger ayrilmak isterlerse ogrenci nin odemesi gereken para bunlar Zaten insani bunalima ve stress e sokmaya yeter.Butun adaylarin Allah yardimcisi olsun ozellikle CAE ucus okulunda egitim gonren kardeslerimizin THY yetkililerinin bu adaylarin sikintikarini,Onerilerini ve dertlerini dinleyip cozum bulmali.

Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan ve geçen Nisan ayında THY’nin açtığı sınavı kazanarak pilotaj eğitimi almak için gittiği Amerika’da bunalıma girmesi sonucu intihar ettiği iddia edilen Sercan Karamustafaoğlu (27), baba ocağı Ordu’nun Fatsa ilçesine bağlı Yalıköy Mahallesi'nde toprağa verildi.

12 Mayıs tarihinde öldüğü öğrenilen ve yapılan otopsi işlemlerinden sonra havayolu ile Türkiye’ye getirilen Sercan Karamustafaoğlu’nun cenazesi dün gece geç saatlerde baba ocağına getirildi. Sercan Karamustafaoğlu’nun cenaze namazı Yalıköy Merkez Camisi'nde öğlen namazından sonra kılındı.

“EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORDU”

Sercan Karamustafaoğlu’nun amcası Murat Karamustafaoğlu, Sercan’ın eğitim uçuşları ile ilgili bir takım sıkıntıları olduğunu bildiklerini belirterek, “Bu sorunu ya bizlere anlatamadı ya da biz algılayamadık. Kendisi yakın zamanda evlenmeyi düşünüyordu. Sözlüsü de burada. O da çok üzgün. Söylenecek çok fazla bir şey, hepimizin başı sağ olsun” dedi.

Sercan Karamustafaoğlu’nun cenazesi öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra gözyaşları arasında aile kabristanlığında toprağa verildi.GENÇ PİLOT ADAYI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Saolun ~ 4 yıl önce
Selam ben Sercan Karamustafaoğlu-nun akrabasıyım rahmetleriniz için teşekkür ederim intihar olduğu söyleniyor ama annesi inanmıyor pilotluk zor olduğu için bırakmak istedi ama baştan ona sözleşme imzalatmışlardı 120 bin euro mu ne ödemesi gerekiyormuş o yüzden o çok neşeli ve saygılıydı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kamyoncu ~ 4 yıl önce
aslında işin ucunda 120 kilo € varsa bunun sebebi THY 'deki paralel örgütün uzantılarından şüphe duymak gerek. Piyasada bir sürü işsiz pilot var ve her türlü uçağı havada takla bile attırır ancak bu işin ucunda o paralar ve komisyonlar varsa, merhum pilot adayı bu işi yapamayacağını düşünerek strese girip hayatında son verdiyse, vah vah ki vah ..yani 1 ton kömür içi üç beş kuruşun hesabına 301 can gidiyorsa bu ülkede, 120 k€ için bir okumuş,üniversite bitirmiş çift anadilde öğrenim yapmış birinin hayatının değeri THY için 120 bin avro ise, bunun hesabını THY çoktan yapmıştır ki bu parayı muhakkak sigortadan karşılığını alır. THY mutlaka bunu düşünmüştür....kazançlı bir iş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Genç pilot adayı atkadaşımıza Allah tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum... TARKİM ÖĞRENCİLERİ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Herkes kafasina gore dusunmeden arastirmadan yorumlar yaziyorlar.Kardesimize once Allahtan rahmet diliyorum.Pilot adayi olarak olarak giren butun Arkadaslarin uzerinde cok buyuk baski var heleki CAE ucus okulun da ogrenci leri hep tehdid edercesine baski uyguluyorlar atilirsiniz kovulursunuz korkusu ve bunun uzerine pilot adayi olarak alindiklari ve Egitime baslamadan once imzaladiklari 120.000€ luk kontrat eger ayrilmak isterlerse ogrenci nin odemesi gereken para bunlar Zaten insani bunalima ve stress e sokmaya yeter.Butun adaylarin Allah yardimcisi olsun ozellikle CAE ucus okulunda egitim gonren kardeslerimizin THY yetkililerinin bu adaylarin sikintikarini,Onerilerini ve dertlerini dinleyip cozum bulmali.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 4 yıl önce
Haklısınız, herkes düşünmeden araştırmadan yalan yanlış yorumlar yazıyor, tıpkı sizin gibi. Önce araştırıp doğru bilgiler edinin sonra çıkıp insanlara ahkam kesin.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000