11 Temmuz 2014, Cuma 11:22:51

GELECEĞİN HAVACILARI ‘ALTIN KANATLAR’DA YETİŞECEK

Türkiye’de son 10 yılda dünya ortalamasının çok üzerinde bir ivmeyle büyüme kaydeden sivil havacılık sektörüne ara eleman yetiştirmek amacıyla Antalya merkezli yeni bir havacılık okulu kapılarını öğrencilere açıyor.
  • Antalya'nın en havalı okulu olur inşaallah başarılar dilerim hayırlı uğurlu olsun
  • Özel Gökjet Havacılık Anadolu Meslek Lisesi öğrencisi olarak başarılar diliyorum sektör için güzel bir okul olur inşallah
  • Bu olay suna benzer at cok yok amma meydan yok.
  • GOLD WINGS HAVACILIK'ın faaliyet alanı daha çok uçak helikopter kiralama.okulla alakaları yok.bakınız (antalyahelikoptertur.com)

Türk sivil havacılık sektöründeki büyümeye paralel olarak artan nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla yeni bir havacılık okulu daha yeni eğitim öğretim döneminde kapılarını öğrencilerine açmaya hazırlanıyor.

2014-2015 eğitim ve öğretim dönemiyle birlikte kapılarını ilk öğrencilerine açacak havacılık meslek lisesi Antalya’da bulunuyor.

Altın Kanatlar Anadolu Havacılık Meslek Lisesi, Türkiye’nin gelişen ve büyüyen sektörlerinden biri olan havacılık sektörünün ihtiyaç duyduğu, nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Okul, öğrencilerine eksiksiz bir havacılık kültürü ve mesleki donanımın yanı sıra, uluslararası standartlarda İngilizce eğitimi, yüksek kalitede üniversiteye hazırlanma, zengin bir sosyo-kültürel ortam ve havacılık sektörü ile yakın iletişim imkanı sunmayı vaat ediyor.

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde kurulan Altın Kanatlar Anadolu Havacılık Meslek Lisesi’nin toplam 6500 m2 kapalı alanı, kapalı spor salonu, uygulamalı sınıfları ve laboratuvarları bulunuyor.©AirportHaber.com ÖZEL

GELECEĞİN HAVACILARI ‘ALTIN KANATLAR’DA YETİŞECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

yavuz ~ 4 yıl önce
Antalya'nın en havalı okulu olur inşaallah başarılar dilerim hayırlı uğurlu olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ABT ~ 4 yıl önce
Özel Gökjet Havacılık Anadolu Meslek Lisesi öğrencisi olarak başarılar diliyorum sektör için güzel bir okul olur inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atarabasi ~ 4 yıl önce
Bu olay suna benzer at cok yok amma meydan yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
GOLD WINGS HAVACILIK'ın faaliyet alanı daha çok uçak helikopter kiralama.okulla alakaları yok.bakınız (antalyahelikoptertur.com)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000