21 Eylül 2017, Perşembe 12:52:38

Gebze-Sabiha Gökçen Havalimanı hattı açılıyor

UlaşımPark, Gebze-Sabiha Gökçen Havalimanı arasında 250G hattı ile seferlere başlıyor.
  • AHL SAW arasında otobüs istiyoruz baba
  • akmis seyahat vardı önceleri bu hatta yolcu taşıyan 13 TL alıyordu. Gebze den saw a en uygun ve rahat gidecek bu yol olmuş hayırlı olsun.
  • Ben E 9 hattını kullanıyorum, gayet güzel çalışıyor, kapıya kadar götürüyor, ücreti biraz daha makul olabilir ama Havaş ile bu durumu kasmaya hiç gerek yok
  • istanbul'da birçok belediye otobüslerinin sefer süresi 1 saatten fazla sürüyor ve bu hizmet 2.60 tl iken neden gebze-saw arası seferin ücreti daha fazla? havaalanlarında herşey pahalı anladık da havalanında hizmet verecek belediye otobüs biletleri niye pahalı onu anlayamadık!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı UlaşımPark’a bağlı olarak hizmet verecek 250G hattı, 2 Ekim Pazartesi günü Gebze Otogar-Sabiha Gökçen Havalimanı arasında seferlere başlayacak. Daha önce İzmit-Sabiha Gökçen Havalimanı arasında gerçekleşen seferler, Gebze’deki vatandaşların da havalimanında ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla Gebze-Sabiha Gökçen Havalimanı arasına 250G hattı ile hizmet verecek.

Vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacak olan hattın seyahat süresi yaklaşık 45 dakika olacak. Kalkış saatleri haftanın her günü sabah 05.00, akşam 22.00 arası her saat başı olacak. Gebze Otogar ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında hizmet verecek otobüsün ücretleri; tam 8 TL, Öğrenci 5 TL, İndirimli 6,5 TL, paralı biniş ise 9 TL olarak belirlendi.

Gebze-Sabiha Gökçen Havalimanı hattı açılıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

AHL SAW OTOBÜSLERİ ~ 29 gün önce
AHL SAW arasında otobüs istiyoruz baba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gebzeli ~ 1 ay önce
akmis seyahat vardı önceleri bu hatta yolcu taşıyan 13 TL alıyordu. Gebze den saw a en uygun ve rahat gidecek bu yol olmuş hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gayet iyi ~ 1 ay önce
Ben E 9 hattını kullanıyorum, gayet güzel çalışıyor, kapıya kadar götürüyor, ücreti biraz daha makul olabilir ama Havaş ile bu durumu kasmaya hiç gerek yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 1 ay önce
Doğru havaş ile kasma balık istifi gibi üst üste git Bagajın hasarlansın muhatap bulama kaza geçir sigorta olmasın bu firma türkiyenin her yerinde kurumsal olarak hizmet veriyor sen istediğini kullan rekabet olsun isteyen havaşa binsin
kazık ~ 1 ay önce
istanbul'da birçok belediye otobüslerinin sefer süresi 1 saatten fazla sürüyor ve bu hizmet 2.60 tl iken neden gebze-saw arası seferin ücreti daha fazla? havaalanlarında herşey pahalı anladık da havalanında hizmet verecek belediye otobüs biletleri niye pahalı onu anlayamadık!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şoför ~ 1 ay önce
Şehiriçi hatlarda indi bindi çok olduğu için ucuz olur. Bunda ise son durağa kadar pek inen olmayacağı için pahalı sanırım.
Misafir ~ 1 ay önce
Bagaj ucretı ıcınde olduğu için

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000