21 Eylül 2017, Perşembe 12:52:38

Gebze-Sabiha Gökçen Havalimanı hattı açılıyor

UlaşımPark, Gebze-Sabiha Gökçen Havalimanı arasında 250G hattı ile seferlere başlıyor.
  • Bu arac hangi yoldan gidiyo arkadaslar fenis uzerimi sekerpinara giriyomu
  • Birincisi burası Gebze buradan her saat başı 100 kişi gitmiyor. İkincisi burası yine Gebze her saat başı en fazla 5 10 yolcu oluyor, üçüncüsü burası halen Gebze ve ben yıllardır akmis seyahat ile gider gelirim 17 lira! Belediye süper hizmet veriyor bana göre araçlar yeni şoförler saygılı kocaman otobüs daha ne olsun üstelik çevreci de doğalgaz ile çalışıyor
  • AHL SAW arasında otobüs istiyoruz baba
  • akmis seyahat vardı önceleri bu hatta yolcu taşıyan 13 TL alıyordu. Gebze den saw a en uygun ve rahat gidecek bu yol olmuş hayırlı olsun.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı UlaşımPark’a bağlı olarak hizmet verecek 250G hattı, 2 Ekim Pazartesi günü Gebze Otogar-Sabiha Gökçen Havalimanı arasında seferlere başlayacak. Daha önce İzmit-Sabiha Gökçen Havalimanı arasında gerçekleşen seferler, Gebze’deki vatandaşların da havalimanında ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla Gebze-Sabiha Gökçen Havalimanı arasına 250G hattı ile hizmet verecek.

Vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacak olan hattın seyahat süresi yaklaşık 45 dakika olacak. Kalkış saatleri haftanın her günü sabah 05.00, akşam 22.00 arası her saat başı olacak. Gebze Otogar ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında hizmet verecek otobüsün ücretleri; tam 8 TL, Öğrenci 5 TL, İndirimli 6,5 TL, paralı biniş ise 9 TL olarak belirlendi.

Gebze-Sabiha Gökçen Havalimanı hattı açılıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

kartal ~ 6 ay önce
Bu arac hangi yoldan gidiyo arkadaslar fenis uzerimi sekerpinara giriyomu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Efe ~ 8 ay önce
Birincisi burası Gebze buradan her saat başı 100 kişi gitmiyor. İkincisi burası yine Gebze her saat başı en fazla 5 10 yolcu oluyor, üçüncüsü burası halen Gebze ve ben yıllardır akmis seyahat ile gider gelirim 17 lira! Belediye süper hizmet veriyor bana göre araçlar yeni şoförler saygılı kocaman otobüs daha ne olsun üstelik çevreci de doğalgaz ile çalışıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AHL SAW OTOBÜSLERİ ~ 9 ay önce
AHL SAW arasında otobüs istiyoruz baba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gebzeli ~ 9 ay önce
akmis seyahat vardı önceleri bu hatta yolcu taşıyan 13 TL alıyordu. Gebze den saw a en uygun ve rahat gidecek bu yol olmuş hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000