23 Ocak 2012, Pazartesi 08:05:54

GAZİPAŞA İLGİSİ ARTIYOR

Scanway/Tyrkiet Eksperten Nisan ayından itibaren hafta 4 seferle Kopenhag-Alanya Gazipaşa uçuşlarını başlatıyor...
  • Ilginc!!! Isvecli Torair'in lisansi Isvec Sivil Havaciligi tarafindan 18 Aralik tarihinde iptal edilmistir. Olmayan bir sirketle ucacaklar...
  • Transavıa'nın geçen yıl 737-700 ler le çok rahat inişlerini ve 149 kişi ile kalkışlarını seyreden bir kişiyim.(Pist yarısından taxi yoluna giriyorlar) Alanya-Gazipaşa-Anamur-Bozyazı İnternetten lütfen toplam nüfusuna ve İstanbul a uzaklığına bakın.
  • sirketler iyi niyet belirtip Gazipasaya ucacaklarini belirtiyorlar. Acaba SHGM bu sirketlere izin verdimi su ana kadar? Yoksa son dakikada gol atip gene permi vermeyi redmi edecekler?
Tur operatörlerinin Gazipaşa Havaalanı'na ilgisi devam ediyor. Danimarka'daki Türk tur operatörü Scanway/Tyrkiet Eksperten, tatil için Alanya’yı tercih eden Danimarkalı turistleri Gazipaşa Havaalanı'nı kullanarak getirmeye başlayacak.

Haber Alanya'da yer alan habere göre; 1 Nisan'dan itibaren Kopenhag-Alanya Gazipaşa uçuşlarının başlatılacağını açıklayan şirket yetkilileri, İsveçli Tor Air firmasıyla anlaşarak Nisan-Ekim ayları arasında haftada 4 seferle Gazipaşa Havaalanı'na yolcu taşıyacaklarını belirtti.
 
MESAFE KISALACAK
 
Scanway/Tyrkiet Eksperten yetkilileri, 2012 yılından ümitli olduklarını belirterek, yüksek yaz sezonunda ekstra iki sefer daha ilave edileceği ve uçuşların direkt olarak Kopenhag ve Billund’dan gerçekleşeceğini bildirdiler. Alanya’ya tatile giden Danimarkalı turistler şu anda Antalya’ya ve oradan da 2 saatin üzerinde karayolu yolculuğuyla Alanya’ya geliyorlar. Danimarka-Alanya Gazipaşa seferlerinin başlaması ile bu yolculuk bir buçuk saat daha kısalmış olacak.
GAZİPAŞA İLGİSİ ARTIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
Ilginc!!! Isvecli Torair'in lisansi Isvec Sivil Havaciligi tarafindan 18 Aralik tarihinde iptal edilmistir. Olmayan bir sirketle ucacaklar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Transavıa'nın geçen yıl 737-700 ler le çok rahat inişlerini ve 149 kişi ile kalkışlarını seyreden bir kişiyim.(Pist yarısından taxi yoluna giriyorlar) Alanya-Gazipaşa-Anamur-Bozyazı İnternetten lütfen toplam nüfusuna ve İstanbul a uzaklığına bakın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sirketler iyi niyet belirtip Gazipasaya ucacaklarini belirtiyorlar. Acaba SHGM bu sirketlere izin verdimi su ana kadar? Yoksa son dakikada gol atip gene permi vermeyi redmi edecekler?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000