31 Ağustos 2016, Çarşamba 14:53:08

Gaziantep Havaş Başmüdürü Koçboğan emekli oldu

Gaziantep Havalimanı'nda yer hizmeti şirketi Havaş'ın Başmüdürü Tansen Koçboğan emekliye ayrıldı.
  • Tansel müdürüm,yolun açık olsun.Keyifli bir emeklilik ve mutluluklar diliyoruz
  • Güzel bir insan aramızdan ayrıldı Tansen beye emeklilik hayatında başarılar diliyorum.Yolu açık olsun
  • havacılık sektörünün duayen isimlerinden biri olan tansen beyin en verimli çağında emekli olmasına çok şaşırdım. inşallah sektörden kopmaz.
  • Sevgili dostum, güzel yürekli kardeşim, Yaptığın işi tutkuyla yaptın, çok ve sıkı çalıştın, Havaş'a, mesai arkadaşlarına çok şey kattın. Öğretmen olduğunda da hep öğrenciydin. Tam da bilgi çağının çalışanıydın. Naci dostum da çok güzel seni tanımlamış. Bu arada sevgili dostumuz Ayhan aynı sözleri sana da atfetmeme izin ver. Benim can şeflerim ve dostlarım oldunuz. Yeni hayatınız sizlere hep mutluluk, sağlık getirsin. Bundan sonra da yolumuz hep çakışsın. Sevgilerimle

Gaziantep Havalimanı'nda 2008 - 2016 yılları arasında yer hizmet kuruluşu Havaş'ın istasyon müdürlüğünden, başmüdürlüğüne kadar her kademesinde emek veren havacılık sektörünün sevilen simalarından Tansen Koçboğan emekliye ayrıldı.

Havaş çalışanlarının hazırladığı ve yoğun katılımın olduğu programda duygusal anlar yaşayan Tansen Koçboğan'a  Gaziantep Havalimanı Başmüdür Vekili Mehmet Özkebapçı ve Havaş Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Bozdemir plaket taktim etti.

Gaziantep Havaş Başmüdürü Koçboğan emekli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

atlasglb ~ 2 yıl önce
Tansel müdürüm,yolun açık olsun.Keyifli bir emeklilik ve mutluluklar diliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
erdal ~ 2 yıl önce
Güzel bir insan aramızdan ayrıldı Tansen beye emeklilik hayatında başarılar diliyorum.Yolu açık olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 2 yıl önce
havacılık sektörünün duayen isimlerinden biri olan tansen beyin en verimli çağında emekli olmasına çok şaşırdım. inşallah sektörden kopmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MusaG ~ 2 yıl önce
Sevgili dostum, güzel yürekli kardeşim, Yaptığın işi tutkuyla yaptın, çok ve sıkı çalıştın, Havaş'a, mesai arkadaşlarına çok şey kattın. Öğretmen olduğunda da hep öğrenciydin. Tam da bilgi çağının çalışanıydın. Naci dostum da çok güzel seni tanımlamış. Bu arada sevgili dostumuz Ayhan aynı sözleri sana da atfetmeme izin ver. Benim can şeflerim ve dostlarım oldunuz. Yeni hayatınız sizlere hep mutluluk, sağlık getirsin. Bundan sonra da yolumuz hep çakışsın. Sevgilerimle

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000