08 Mart 2012, Perşembe 16:23:02

GAZİANTEP HAVALİMANI'NDA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Havalimanımız Başmüdürü Timur Alp Bayrak, Başmüdür Yardımcıları Mehmet Kök ve Mehmet Özkebapcı, Bayan çalışanlarımızla birayaraya gelerek 8 Mart Dünya Kadılar Günlerini kutladılar.
  • herhangi bir gün dışında özelbir günde başkaları tarafından hatırlamak insanların hoşuna gider.., kadınlar günündede böyle bir incelikte düşünülen kadar düşünenindir.
  • Arkadaşlar (allah esirgesin) bu siteyi ve yorumları yanlız biz memurlar deil başmüdürlerimizde okuyor bilip öğrenmeden ayıp değilmi çok kıymetli başmüdür yardımcılarımızla aly ediliyor tebrik etmeyi bilmiyorsan burası alay edilip çocukluk yapılacak yer deil kendine başka oyuncak bul arkadaşım. saçma sapan yorumlar yapıp haddimizi aşmayalım.
  • bu tür aktiviteleri yapan, gündemi takip eden, güncel konulara eğilen idarecileri takdir etmek gerekir.gaziantep havalimanı idarecilerini tebrik ediyorum...
  • ahmet bülbül de antepden gittiği için farketmez kardeş...
Havalimanı Başmüdürü Timur Alp Bayrak sohbet esnasında "Kadınlar ve erkekler arasındaki fiziki farklılıkların hak ve temel özgürlükleri ile çalışma hayatında bir fark oluşturmaması gerektirdiğini, Kadın elinin değdiği herişte bir farkındalık olduğunu, kurumumuzda çalışan bayan memurlarında işlerini layıkıyla yaparak kurumumuza ve iş hayatına renk kattığı, başarılı işler ortaya koyduğunu" söyledi.

Sohbetlerin ardından günün anlamına uygun hatıra resimleri çekildi.
GAZİANTEP HAVALİMANI'NDA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
herhangi bir gün dışında özelbir günde başkaları tarafından hatırlamak insanların hoşuna gider.., kadınlar günündede böyle bir incelikte düşünülen kadar düşünenindir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Arkadaşlar (allah esirgesin) bu siteyi ve yorumları yanlız biz memurlar deil başmüdürlerimizde okuyor bilip öğrenmeden ayıp değilmi çok kıymetli başmüdür yardımcılarımızla aly ediliyor tebrik etmeyi bilmiyorsan burası alay edilip çocukluk yapılacak yer deil kendine başka oyuncak bul arkadaşım. saçma sapan yorumlar yapıp haddimizi aşmayalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bu tür aktiviteleri yapan, gündemi takip eden, güncel konulara eğilen idarecileri takdir etmek gerekir.gaziantep havalimanı idarecilerini tebrik ediyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ahmet bülbül de antepden gittiği için farketmez kardeş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000