21 Mart 2010, Pazar 08:00:14

Gaziantep Havalimanı trafiği %600 arttı

Gaziantep Havalimanı'ndaki hava trafiği son günlerde yüzde 600 artış gösterdi. Nedeni ise İranlılar'ın Antalya'ya uçmaları.
  • arkadaşlar yapmayın daha gçen gün Gaziantep üzerinden İran uçuşu yapmış bir havayolu firmasının kabin memuru olarak söylüyorum hizmet berbat!!! Havaş'ın kendinden haberi yok operasyonel bir konuda birşey rica ediyorsunuz benim işim çok diyip sırtını dönüp gidiyor bunu Antalya yada İstanbul yada herhangi bir yurdum köşesindeki hiç bir havaş personelinden duymadım buradan Havaş yetkililerine duyrulur Gaziantep'teki personellerini en kısa sürede kontrol etmeliler ve uçak mürettabatıyla iletişimi öğretmeliler!!!
  • Bu kadar yogunluğa Rağmen hizmetlerin aksamadan devam etmesini sağlayan Hem DHMI hem HAVAŞ hemde limanda görevli tüm personele teşekkür ederiz.
  • Misafir Kardeş. Senin havacılıkla ilgili hiç bir bilginin olmadığı belli. 20 uçak diyosun ne 20 si. Şu an 120 uçak var. Doğru kışın normalde 30 trafiğimiz var. İran seferleriyle beraber baya bir artış oldu.
  • Gaziantep Oguzeli gelecegi cok parlak bir meydan. Genelde yaz aylarinda baya kapasite sinirinda calisiyor. Türkiyenin güclü sanayi kentlerinden birisi olan Gaziantep´in ileride daha da büyük bir meydana arti bir cargo terminal bölümüne ihtiyaci olacak. Urfa murfa fos. FRA´dan selamlar

Gaziantep Havalimanı, İranlılar'ın Antalya'ya uçmaları sayesinde hava trafiğinde yüzde 600'lük bir artış yaşadı.

Edinilen bilgilere göre; Antalya'ya gidecek olan İranlı yolcular, direk Antalya'ya uçamadıkları için önce Gaziantep Havalimanı'na iniyorlar, sonra da Antalya'ya uçuyorlar.

İranlı yolcuları taşıyan uçaklar, Antalya'ya gidiş ve gelişlerinde Gaziantep Havalimanı'na yakıt ikmali için iniyorlar.

Öte yandan tüm yaz sezonu boyunca bu trafiğin süreceği de gelen bilgiler arasında.

AirportHaber

Gaziantep Havalimanı trafiği %600 arttı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaşlar yapmayın daha gçen gün Gaziantep üzerinden İran uçuşu yapmış bir havayolu firmasının kabin memuru olarak söylüyorum hizmet berbat!!! Havaş'ın kendinden haberi yok operasyonel bir konuda birşey rica ediyorsunuz benim işim çok diyip sırtını dönüp gidiyor bunu Antalya yada İstanbul yada herhangi bir yurdum köşesindeki hiç bir havaş personelinden duymadım buradan Havaş yetkililerine duyrulur Gaziantep'teki personellerini en kısa sürede kontrol etmeliler ve uçak mürettabatıyla iletişimi öğretmeliler!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu kadar yogunluğa Rağmen hizmetlerin aksamadan devam etmesini sağlayan Hem DHMI hem HAVAŞ hemde limanda görevli tüm personele teşekkür ederiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Misafir Kardeş. Senin havacılıkla ilgili hiç bir bilginin olmadığı belli. 20 uçak diyosun ne 20 si. Şu an 120 uçak var. Doğru kışın normalde 30 trafiğimiz var. İran seferleriyle beraber baya bir artış oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Gaziantep Oguzeli gelecegi cok parlak bir meydan. Genelde yaz aylarinda baya kapasite sinirinda calisiyor. Türkiyenin güclü sanayi kentlerinden birisi olan Gaziantep´in ileride daha da büyük bir meydana arti bir cargo terminal bölümüne ihtiyaci olacak. Urfa murfa fos. FRA´dan selamlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000