05 Ekim 2016, Çarşamba 15:23:00

Funda Ocak kontrolörleri ağırladı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) yeni genel müdürü Funda Ocak, göreve gelmesinin ardından ilk kabulünü hava trafik kontrolörlerini ağırlayarak gerçekleştirdi.
  • Elektronik personeli olarak, elektronik ve seyrüsefer işinin önemini biliyorum ama diğer birimlerden daha çok iş yapıyoruz , daha akıllıyız modunda ayrımcılığı kabul etmiyorum. DHMİ bünyesinde iş olarak herkes aynı derecede değerli ve birbirimize ihtiyacımız var. Sadece kendimizi sevmekten vazgeçip birlik içinde seviyemizi yükseltelim.
  • DHMİ birimlerinde çalışan her bir çalışan hak ettiği verdiği gayret ve çabanın karşılığını kurumundan, idarecisinden, siyasetçisinden almakta; anasının ak sütü gibi helaldir. Ancak, kendisini yukarı çekmek yerine, yukarıdaki bir başkasını hedef göstererek onuda yanına alma çabası son derece basiretsiz boşa bir çabadır.
  • Kontrolörlük belgesinin, diğer mesleklerde olduğu gibi belirli periyodlarda yeterliliğinin sorgulanması ve yeterliliği olanların bu mesleği yapmalarına izin verilmesi bir zorunluluk değil midir? Ayrıca, kontrolörlük belgesi bulunup da fiilen kontrolörlük yapmayanlara, kontrolör tazminatı ödenmesinin ne kadar haksız ve yersiz bir uygulama olduğunu İK'cılar ve Devlet Personel Başkanlığı ne zaman fark eder dersiniz! Ayrıca
  • hemen ilk önce şu hava trafikçiler hayırlı olsuna gittilerse Serdar Yıldırımı yiyenler belli O.B. ciler

Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) yeni genel müdürü Funda Ocak, göreve gelmesinin ardından ilk kabulünü hava trafik kontrolörlerini ağırlayarak gerçekleştirdi.

Serdar Hüseyin Yıldrım'dan koltuğu devralan Ocak, bugün kontrolörlerle bir araya geldi.

Kontrolörlerin sorunlarını dinleyen Funda Ocak, projeler hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

Öte yandan hava trafik kontrolörleri Ocak'ı 20 Ekim'deki TATCA gecesine davet etti.

Funda Ocak kontrolörleri ağırladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

elektronik ~ 11 ay önce
Elektronik personeli olarak, elektronik ve seyrüsefer işinin önemini biliyorum ama diğer birimlerden daha çok iş yapıyoruz , daha akıllıyız modunda ayrımcılığı kabul etmiyorum. DHMİ bünyesinde iş olarak herkes aynı derecede değerli ve birbirimize ihtiyacımız var. Sadece kendimizi sevmekten vazgeçip birlik içinde seviyemizi yükseltelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ya bırak ~ 11 ay önce
arkadaşım hava trafik hizmeti olmasa sizi napalım. niye size ihtiyacımız olsun hizmet olduğu için siz varsınız
TEKNİK ~ 11 ay önce
SSYC çalışır ve hali hazırda olmasa SEN dumanlamı haberleşeceksin uçaklarla zeka budalası, kendini akıllı sanan komplexli kişilik. Kurumda herkes saygın ve değerli, senin zihniyetindekiler ise kişiliksiz olarak adlandırılıyor. Sen bak işine, kaldırıp indirmeye devam et.
selka ~ 11 ay önce
DHMİ birimlerinde çalışan her bir çalışan hak ettiği verdiği gayret ve çabanın karşılığını kurumundan, idarecisinden, siyasetçisinden almakta; anasının ak sütü gibi helaldir. Ancak, kendisini yukarı çekmek yerine, yukarıdaki bir başkasını hedef göstererek onuda yanına alma çabası son derece basiretsiz boşa bir çabadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yeterlilik ~ 11 ay önce
Kontrolörlük belgesinin, diğer mesleklerde olduğu gibi belirli periyodlarda yeterliliğinin sorgulanması ve yeterliliği olanların bu mesleği yapmalarına izin verilmesi bir zorunluluk değil midir? Ayrıca, kontrolörlük belgesi bulunup da fiilen kontrolörlük yapmayanlara, kontrolör tazminatı ödenmesinin ne kadar haksız ve yersiz bir uygulama olduğunu İK'cılar ve Devlet Personel Başkanlığı ne zaman fark eder dersiniz! Ayrıca

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gedikci ~ 11 ay önce
hemen ilk önce şu hava trafikçiler hayırlı olsuna gittilerse Serdar Yıldırımı yiyenler belli O.B. ciler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000