12 Şubat 2017, Pazar 12:34:20

Funda Ocak havalimanlarını inceledi

DHMİ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Funda Ocak, Çanakkale, Balıkesir Merkez ve Balıkesir Koca Seyit Havalimanlarında incelemelerde bulundu
  • Doğu ilinde ana bir meydan olmalı diğer iller buraya küçük pervaneli uçaklarla 50-60 kişi taşımalı bu ana meydandan ist ve ankara yapılmalı . doğu ve karadenizde yolcu potansiyeli çok. hava yolu yolcusunun yıllık kapasitesinin böylece daha çok artacağına inanıyorum. kısa mesafeli yerlere büyük gövdeli uçakların inmesini ekonomik bulmuyorum.gidin otogarlara ve yht yolcularına bakın orada görürsünüz. yani ağrıdaki bir adam otobüse biner gibi hemen binmeli ve bilet almalı sabah ist gidip akşam dönmeli yolcu potansiyeli var diyorum.ama dinleyen yok.bunları araştıran kim ? sonuçları açıklayın neden olmuyor? bizde bilelim.otobüs şirketleri kazanacağına devlet kazansın.
  • koca seyit başmüdürlük olsun inşallah bekliyoruz...şanına yakışır kaz dağlar ,kaplıca turizmi,mavi bayraklı deniziyle muhteşem yaylaları,şelaleri, tarihi değerleriyle turizm cennetine uçak bilet bulup gitmek imkansız...istediğimiz zaman bilet bulamıyoruz şirketlerde çok kısıtlı ...yetkililer sesimizi duyun...
  • DHMİ nin sorunlarından biriside küçük veya sıkıntılı (Siirt, Uşak, Tokat vb.) meydanlara uçak inmemesi, inse de (bin bir nazla niyazla) yalnızca İstanbul uçuşu olmasıdır. DHMİ özellikle bu meydanlar için 2-3 adet, 60-70 kişilik uçak kiralayıp örneğin Siirt - Antalya, Tokat - İzmir, Tokat - ANTALYA veya Balıkesir den direkt Samsun-Diyarbakır-Şanlıurfa gibi meydanlara sefer düzenlese olmaz mı? Yer hizmeti (Siirt, Uşak, Tokat meydanlarında) var, kule hizmeti var, pilotu var, pistti var daha ne olsun. DHMİ konma-konaklama, pist aydınlatma parası, follow me vb. ücretini de hesaplı yapıp uçak bileti fiyatını düşük tutarsa yolcu kuyruğu olur. Baktın olmadı kiraladığın uçakları geri verir bir daha kiralamazsın olur biter.
  • Fedakarlık mı? Açık kapılardan yolcu kaçarsa nolcak bi kapatılmadı efil efil rüzgar esiyor 400 lerde 300 lerde 500 lerde 700 lerde hepsi saçma yapılmış. Kapı düzeni sıfır. Dhmi ceza vermeli tav a .öncelik güvenlik.

DHMİ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Funda Ocak, Çanakkale, Balıkesir Merkez ve Balıkesir Koca Seyit Havalimanlarında incelemelerde bulundu. Ocak'a Çanakkale Havalimanı'ndaki incelemelerine Çanakkale Valisi Orhan Tavlı da iştirak etti.

Devam eden inşaat ve diğer hizmetleri yerinde inceleyen Ocak, havalimanı müdürleri ve yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ocak, işlerin daha süratli yürütülerek zamanında bitirilmesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınılmadığını ve bundan böyle de desteklerinin devam edeceğini belirtti.Funda Ocak havalimanlarını inceledi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

memo ~ 1 yıl önce
Doğu ilinde ana bir meydan olmalı diğer iller buraya küçük pervaneli uçaklarla 50-60 kişi taşımalı bu ana meydandan ist ve ankara yapılmalı . doğu ve karadenizde yolcu potansiyeli çok. hava yolu yolcusunun yıllık kapasitesinin böylece daha çok artacağına inanıyorum. kısa mesafeli yerlere büyük gövdeli uçakların inmesini ekonomik bulmuyorum.gidin otogarlara ve yht yolcularına bakın orada görürsünüz. yani ağrıdaki bir adam otobüse biner gibi hemen binmeli ve bilet almalı sabah ist gidip akşam dönmeli yolcu potansiyeli var diyorum.ama dinleyen yok.bunları araştıran kim ? sonuçları açıklayın neden olmuyor? bizde bilelim.otobüs şirketleri kazanacağına devlet kazansın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAZ DAĞLARI ~ 1 yıl önce
koca seyit başmüdürlük olsun inşallah bekliyoruz...şanına yakışır kaz dağlar ,kaplıca turizmi,mavi bayraklı deniziyle muhteşem yaylaları,şelaleri, tarihi değerleriyle turizm cennetine uçak bilet bulup gitmek imkansız...istediğimiz zaman bilet bulamıyoruz şirketlerde çok kısıtlı ...yetkililer sesimizi duyun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçak Kiralansa ~ 1 yıl önce
DHMİ nin sorunlarından biriside küçük veya sıkıntılı (Siirt, Uşak, Tokat vb.) meydanlara uçak inmemesi, inse de (bin bir nazla niyazla) yalnızca İstanbul uçuşu olmasıdır. DHMİ özellikle bu meydanlar için 2-3 adet, 60-70 kişilik uçak kiralayıp örneğin Siirt - Antalya, Tokat - İzmir, Tokat - ANTALYA veya Balıkesir den direkt Samsun-Diyarbakır-Şanlıurfa gibi meydanlara sefer düzenlese olmaz mı? Yer hizmeti (Siirt, Uşak, Tokat meydanlarında) var, kule hizmeti var, pilotu var, pistti var daha ne olsun. DHMİ konma-konaklama, pist aydınlatma parası, follow me vb. ücretini de hesaplı yapıp uçak bileti fiyatını düşük tutarsa yolcu kuyruğu olur. Baktın olmadı kiraladığın uçakları geri verir bir daha kiralamazsın olur biter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çalışan ~ 2 yıl önce
Fedakarlık mı? Açık kapılardan yolcu kaçarsa nolcak bi kapatılmadı efil efil rüzgar esiyor 400 lerde 300 lerde 500 lerde 700 lerde hepsi saçma yapılmış. Kapı düzeni sıfır. Dhmi ceza vermeli tav a .öncelik güvenlik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000