11 Eylül 2017, Pazartesi 13:21:46

Frankfurt Havalimanı'nda biber gazlı saldırı

Almanya'nın Frankfurt Havalimanı'nda gaz saldırısı yapıldığı iddia edildi
  • Son bir kac yildir bunu surekli yapiyorlar. Tipik bir algi operasyonudur bu. Avrupadaki insanlari dogudan gelmesi muhtemel(!) bir tehlikeye hazirliyorlar. Fitratindaki irkcilik farkli bir sekilde ortaya cikiyor.
  • Doğru demiş Arkadaş..En ufak bir viziltida müslüman yaptı diyecekleri için ..İslam demiş. .
  • Bunlarda hem her haltı yiyolar, başkalarına yapmadıklarını bırakmıyorlar sonra kendilerine bişey olacak diye paranoyanin dibine vuruyorlar
  • SALDIRI MALDIRI YOK , BİR YOLCUNUN YANINDAKİ BİBER GAZI SPREYİ YANLIŞLIKLA AZ BİRAZ SIKILMIŞ , ETRAF GAZ KOKUNCA BUNLAR ACAYİP TIRSMIŞLAR SONRA BİR BAKMIŞLAR ORTADA BİR ŞEY YOK... BİZİM İŞGÜZAR MİLLET ABARTMAYI ÇOK SEVİYOR HERŞEYİ ... PİREYİ DEVE YAPMIŞLAR... ORTADA BİR ŞEY YOK HAVALİMANI AÇIK , SORUN YOK FRA DAN GÜZEL ÜLKEMİZE SELAM OLSUN...

Almanya'nın Frankfurt Havalimanı'nda gaz saldırısı yapıldığı iddia edildi. Olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri ölçüm yaptı ve düşük oranda gaza rastladı.

Alman Bild gazetesinin haberine göre, Almanya'nın Frankfurt Havalimanı'da gaz saldırısı paniği yaşandı.

Terminal 1 C kısmında pasaport kontrolünde bekleyen bazı yolcular gözlerinin yaşardığını ve nefes almakta zorlandıklarını belirtti.

Yapılan kontrolde yolcuların gazdan etkilenmiş olabileceği sonucuna ulaşıldı ve polis ile itfaiye ekipleri alarma geçildi. Şikayette bulunan yolcular da tedavi altına alındı.

Havalimanında ölçüm yapan yetkililer, düşük oranda gaz tespit etti.

Olayın saldırı olmadığı gaz kaçağından kaynaklandığı belirtiliyor.

Frankfurt Havalimanı'ndaki alarm durumunun kalktığı ve rutine dönüldüğü ifade edildi. 

Frankfurt Havalimanı'nda biber gazlı saldırı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Avrupalilar ~ 10 ay önce
Son bir kac yildir bunu surekli yapiyorlar. Tipik bir algi operasyonudur bu. Avrupadaki insanlari dogudan gelmesi muhtemel(!) bir tehlikeye hazirliyorlar. Fitratindaki irkcilik farkli bir sekilde ortaya cikiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
g ~ 10 ay önce
Doğru demiş Arkadaş..En ufak bir viziltida müslüman yaptı diyecekleri için ..İslam demiş. .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xxx ~ 10 ay önce
Bunlarda hem her haltı yiyolar, başkalarına yapmadıklarını bırakmıyorlar sonra kendilerine bişey olacak diye paranoyanin dibine vuruyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FRA SELAMLAR ~ 10 ay önce
SALDIRI MALDIRI YOK , BİR YOLCUNUN YANINDAKİ BİBER GAZI SPREYİ YANLIŞLIKLA AZ BİRAZ SIKILMIŞ , ETRAF GAZ KOKUNCA BUNLAR ACAYİP TIRSMIŞLAR SONRA BİR BAKMIŞLAR ORTADA BİR ŞEY YOK... BİZİM İŞGÜZAR MİLLET ABARTMAYI ÇOK SEVİYOR HERŞEYİ ... PİREYİ DEVE YAPMIŞLAR... ORTADA BİR ŞEY YOK HAVALİMANI AÇIK , SORUN YOK FRA DAN GÜZEL ÜLKEMİZE SELAM OLSUN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FRA'YA ~ 10 ay önce
Bu yorumu neye göre yaptın? Bilerek mi yoksa sallayarak mı? Ne zamandan beri yolcuların yanlarında biber gazı taşımalarına izin veriliyor??? Bildiğin birşey varsa bizi de aydınlat, eğer yoksa da sonsuza kadar sus :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000