22 Mart 2016, Salı 13:23:52

Flydubai uçağının düşüş anı böyle görüntülendi

Geçtiğimiz günlerde Rusya'nın Rostov kentinde düşen Flydubai uçağının kaza anını gösteren net görüntüler ortaya çıktı.
  • uçak mundar olmuş.
  • Dunku yorumumu okuyan varsa anlar ne dediğimi. Normal dusmedigi belliydi. Geçmiş olsun
  • Germanwings kazasi gibi cikarsa hic sasmam. Hic normal degil. Üsterlik ilk haberlerde kuleye by by demis bu da hic normal degil.
  • Çuval gibi düşmüş. Allah rahmet eylesin ölenlere.

Geçtiğimiz günlerde Rusya'nın Rostov kentinde düşen Flydubai uçağının kaza anını gösteren net görüntüler ortaya çıktı.

Havalimanının karşısındaki bir güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde uçağın hızla düştüğü ve alevlerin adeta volkan patlamasına benzer bşr etki yaptığı görülüyor.

İşte uçağın düşüş anı:

Flydubai uçağının düşüş anı böyle görüntülendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

çatara patara ~ 2 yıl önce
uçak mundar olmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
demistim ~ 2 yıl önce
Dunku yorumumu okuyan varsa anlar ne dediğimi. Normal dusmedigi belliydi. Geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hic sasmam ~ 2 yıl önce
Germanwings kazasi gibi cikarsa hic sasmam. Hic normal degil. Üsterlik ilk haberlerde kuleye by by demis bu da hic normal degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yuh ~ 2 yıl önce
Yahu bin kere soylendi. Frekans degistirdigi icin, approach'tan kuleye gectigi icin bye diyor. Cahil misiniz okuma yazmaniz mi yok.
Frekans verildiğinde.. ~ 2 yıl önce
Normal olarak kule sizi approach kanalına geçirdiğinde frekansı söyler ve siz de tekrar edip bye bye , good day vs vs diyebilirsiniz. Bu konuşmanın kazayla hiçbir alakası yok. Konuşmalar yayınlandı. Dinleyin. Konuşulanlardan anlaşıldığı üzere zaten sıkıntılı olan flydubai ekibi , ingilizceleri çok zayıf olan rus kulecilere kafalarını kaldırıp havanın o anki durumunu bile sormakta. Gayet normal giden approach aşamasında going around dedikten sonra frekans değiştirme talimatıyla birlikte o esnada girdikleri severe windshear bu düşüşe sebep olmuş olabilir.
web sitesi ~ 2 yıl önce
aynen ben de öyle düşünüyorum bakalım kaza raporunda ne çıkacak
B737 ~ 2 yıl önce
Yanlış hatırlamıyosam kuleden yaklaşmaya bağlancağı zaman bye bye diyodu bu her uçuşta olan normal bi şey
Yazık ~ 2 yıl önce
Çuval gibi düşmüş. Allah rahmet eylesin ölenlere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adaletterazisi ~ 2 yıl önce
Kabin ekibi ve pilotlar icin diyecektin herhalde Allaha inanmayana Allah merhamet edermi biraz akilli olalim
Öfff ~ 2 yıl önce
Aşın şunları artık yaaa, Allah aynı Allah. Nerden biliyorsun kimin inandığını kimin inanmadığını. Sen kimsin ki Allah'ın kime merhamet edip etmeyeceğine karar veriyorsun. IŞİD'de müslüman geçiniyor ona bakarsan. Çok basit, din dediğin Allah ile kul arasındadır. Üçüncüye halt yemek düşer.
Adaletçiye ~ 2 yıl önce
Hangi dine mensup olursa olsun allaha inanır, bizde rab yaradan allah ise onlarda tanrı vs. Sonuçta inançlı! İnanç sorgulamasına gidecek olırsak işin içinden çıkamayız, kafa kesip bayramdan bayrama müslüman olanların yanında her hafta kiliseye gidenler daha inançlı gelebilir. Kaldı ki yahudi hıristiyan musevi müslüman vs, ateist değiller ki inançsız gitsinler! Konuyu saptırma, allahın hangi kulunun huzuruna inançlı çıkıp çıkmayacağı sana kalmamış. Rahmet dile geç.
Kul ~ 2 yıl önce
Allah Kuran’ında en büyük özelliklerinden olarak merhametini öne çıkarmıştır. Birçok ayetinde kendisinin çok ve devamlı bir merhamet ediciliğinden bahseder. O çok merhametlidir. Merhametin kaynağı Allah'tır. İnsanlardaki merhamet, Allah'ın rahmet ve merhametinin bir tecellisi, “O”ndan gelen bir sıfat ve nurdur. Resulullah (sav) Yalnızca merhamet etmeyen merhamet bulamaz. Unutma ki merhamet den mahrum kalma. Dini boyutu bir kenara bıraksak dahi sizin hastalıklı düşünceleriniz kininiz nefretiniz beni cok üzdü. Sizin icin merhametten başka dilenecek bir sey kalmamış.
Cahi herif ~ 2 yıl önce
Çok ağır yazacağım da yayınlanmayacak. Bu nedenle bilmeden tespit çıkarma emi achil herif. Pilotlardan biri rum (Kıbrıslı yani) diğeri ispanyol. Kabin ekibi de iki rus, birer kırgız, seyşeller ve kolombiya vatandaşlarından oluşmakta. Şimdi söyle bakalım cahil herif, bu insanların tamamı müslüman mı sence? Diyelim ki müslüman değiller inançsız olduklarını nereden çıkarttın? Avrupa'daki en didndar ülkelerden ikisi Yunanistan ve İspanya. Evet hristiyanlar ama inançsız değiller. Ve ister inan ister inanma aynı yaratıcıya inanıyorlar. Senin Allah dediğin Türkçe adı Tanrı olan yaratıcının arapçası sadece. Anladın mı cahil herif? Ama en önemlisi de ölenler insandı. Hani senin ve benzerlerinin bir türlü olamadığınız şey. Bu gidişle olamayacaksınız da zaten.
adaletterazisine ~ 2 yıl önce
ALLAH SENIN BELANI VERSIN
737ci ~ 2 yıl önce
Pilotlar nereden mezunmuş acaba...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000