20 Eylül 2017, Çarşamba 09:01:08

Flydubai Türkiye'de pilot arıyor

Flydubai Türkiye'de pilot alımı yapmak istiyor.
  • Seminer nerede olacak bilgisi olan var mı acaba
  • 40 çeşit milletten ve çoğu ikinci sınıf yabancı pilotlara kucak açan, maaşları düşmesin diye yerlilerden kimi zaman 50% fazla ve pazar mesaili uçuran, filolar arası dengeyi hiç tutturamayan, pilotlarınin çoğunu memnun edemeyen THY bununla kalmayıp bileğinin hakkıyla şirkete giren yerli pilotlarıni feto yalanıyla işinden etmeye devam ediyor.torpilliler hariç tabi. Tepeden inme yönetim sınıfta kalmıştır. Şirkette kalite , standart çok düşük. Malesef gerçekler böyle.
  • Gidin gidin 2019'a doğru...
  • Buradaki yorumları okuyunca bir tane TC vatandaşını şirketten içeri sokmam bu ne yaaa burda yorum yapanlarla ayni kokpitimi paylaşıyorum bu ne seviyesizlik bu ne sığlık mahalle karilari gibi doğru dürüst yorum yok kitlenin kalitesi bu olunca onun bir standart sapması var onunda yansıması THY yönetimi EMNİYETLİ UCUSLAR DİLİYORUM umarım buradakiler gerçekten pilot değildir yoksa vahki nedesem

Flydubai Türkiye'de pilot alımı yapmak istiyor.

Dubai merkezli şirket Türk pilotlarla buluşmak için İstanbul’a geliyor. 27-29 Eylül tarihleri arasında Türkiye'de seminer düzenleyecek olan Flydubai, pilotları ikna etmeye çalışacak.

Flydubai'nin alım yapacağı tipin de Boeing 737 olduğu öğrenildi.



 

Flydubai Türkiye'de pilot arıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (96)

F/O ~ 9 ay önce
Seminer nerede olacak bilgisi olan var mı acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık olsun thy ~ 9 ay önce
40 çeşit milletten ve çoğu ikinci sınıf yabancı pilotlara kucak açan, maaşları düşmesin diye yerlilerden kimi zaman 50% fazla ve pazar mesaili uçuran, filolar arası dengeyi hiç tutturamayan, pilotlarınin çoğunu memnun edemeyen THY bununla kalmayıp bileğinin hakkıyla şirkete giren yerli pilotlarıni feto yalanıyla işinden etmeye devam ediyor.torpilliler hariç tabi. Tepeden inme yönetim sınıfta kalmıştır. Şirkette kalite , standart çok düşük. Malesef gerçekler böyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VYLEUH ~ 9 ay önce
Gidin gidin 2019'a doğru...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu ne yaaa ~ 9 ay önce
Buradaki yorumları okuyunca bir tane TC vatandaşını şirketten içeri sokmam bu ne yaaa burda yorum yapanlarla ayni kokpitimi paylaşıyorum bu ne seviyesizlik bu ne sığlık mahalle karilari gibi doğru dürüst yorum yok kitlenin kalitesi bu olunca onun bir standart sapması var onunda yansıması THY yönetimi EMNİYETLİ UCUSLAR DİLİYORUM umarım buradakiler gerçekten pilot değildir yoksa vahki nedesem

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000