19 Aralık 2011, Pazartesi 14:20:15

FLYDUBAI '46' DEDİ...

Dubai'nin düşük maliyetli havayolu şirketi Flydubai, 46. uçuş noktasını Belgrad olarak belirledi...
  • 1 ay oldu adamlar belgrad ucusuna başlayalı. her zaman ki gibi çok yakından (!) takip ediyorsunuz havacılıgı. size bir de bilgi benden. yeni başladi tamam ama belgrad seferleri hemen hemen tamamen boş gidip geliyor.tipki istanbul seferleirnin oldugu gibi. nednese tutturamadı bir turlu flydubai istanbulu. saatleri değiştiriyorlar fiyat kırıyorlar ama olmuyor. hala daha 70-80 yolcuyu gecemiyorlar..
Ekonomi ve Bölgesel Gelişim Bakan Yardımcısı Jelena Marjanovic'in de aralarında bulunduğu üst düzey Sırp hükümet temsilcilerinin katıldığı resmi bir basın toplantısında konuşan flydubai CEO’su Ghaith Al Ghaith, "Bu önemli fırsattan faydalanarak, Sırp otoritelerine olan minnettarlığımı bir kez daha dile getirmek isterim. Onların güçlü destekleri sayesinde BAE bugün pek çok kişiye cazip gelen bir destinasyona bağlandı. Biz de dünyanın en heyecan verici destinasyonlarından birine düşük maliyetli ve direkt bağlantı sağlıyor olmaktan dolayı heyecan içindeyiz. Bu yeni güzergah BAE'nin tatil ve iş amaçlı yolcularına şehrin pek çok avantajının keyfini çıkarıp şehri deneyimleme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda bu yeni uçuşların Dubai'de sayıları 5000'e varan güçlü Sırp cemiyetine vatanlarındaki arkadaş ve ailelerini ziyaret etmelerinde kolaylık sağlayacağını umuyoruz" şeklinde konuştu. 
 
BAE İtalya ve Sırbistan Elçisi Sayın Abdülaziz Al Shamsi de, "Bu yeni bağlantı, BAE ve Sırbistan arasındaki iş ve turizm ilişkilerini geliştirmekte büyük bir rol üstlenecektir. Belgrad ziyaretçilerine pek çok sunan bir şehir, fakat Sırp vatandaşlarının BAE'ni ziyaret etmeleri için bugün yüksek kalitede ve düşük maliyetli bir seçeneğe sahip olmaları da önemlidir" dedi.
 
Dubai Havalimanları İletişim ve Uluslararası İlişkiler ESVP'si ve BAE Parlamentosu üyelerinden Jamal Al Hai, "BAE her zaman yeni fırsatlara açık olmuştur ve bugünden itibaren Sırbistan ile daha yakın ilişkiler içinde çalışmayı dört gözle beklemeye başlayabiliriz. Bu, ülkelerimiz arasındaki güçlü ilişkileri daha da ilerletmek için atılmış bir başka adımdır ve BAE hükümeti adına flydubai ve Sırp otoritelerini bu yeni direkt hizmeti başlatmalarından dolayı kutluyorum" dedi.FLYDUBAI '46' DEDİ...

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
1 ay oldu adamlar belgrad ucusuna başlayalı. her zaman ki gibi çok yakından (!) takip ediyorsunuz havacılıgı. size bir de bilgi benden. yeni başladi tamam ama belgrad seferleri hemen hemen tamamen boş gidip geliyor.tipki istanbul seferleirnin oldugu gibi. nednese tutturamadı bir turlu flydubai istanbulu. saatleri değiştiriyorlar fiyat kırıyorlar ama olmuyor. hala daha 70-80 yolcuyu gecemiyorlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000