13 Şubat 2009, Cuma 07:52:02

FLY’ı satın aldılar, milyon dolarları batırdılar

Airport TV Genel Yayın Yönetmeni Ali Kıdık’nın yapıp sunduğu Sorun Cevaplasın Programı’nda bu hafta Eram Air Türkiye Temsilcisi Mohammad Nazmi’yi konuk ediyor.
  • SİZLER TİCARETTE 4000 SENEDİR VARIZ İPEK YOLU BİZDEN GEÇER .BİZ İŞ OLGUNLAŞMADAN PARA VERMEYİZ DİYEREK YOLA ÇIKAN HAVACI DOSTLAR SİZEACİZHANE BİR TAVSİYE EĞER BİR ŞİRKET ALACAKSANIZ O FİRMANIN TEKNİK DEPARTMANINA AKIL DANIŞACAKTINIZ. AMA BU CAMİANIN İÇİNDEKİ DOĞRULARI OZAMAN ÖĞRENİRDİNİZ. GENEL MD SEVYESİNDE BİR ŞEY ELDE EDİLMEZ.Dİ BUDA DERS OLUR DERİMSİZ LERE BUNDAN SONRADA SİZLERİ DOĞRU İŞ YAPANLARLA KARŞI KARŞIYA GELMENİZİ DİLERİM. TÜRKİYEDE DOĞRU İŞ YAPACAK HAVACILAR VAR EMİN OLUN. BAŞARILAR DİLERİM.İSİM ADRES VEREBİLİRİM KİMLERLE İŞ YAPACAĞINIZ HAKKINDA
  • ŞİMDİ SİZLER GÜZEL BİR PROĞRAM YAPIP SORUNLARLA BAŞBAŞA BIRAKILAN FLY AIR PERSONELİNİ ZOR DURUMA SOKAN YÖNETİCİ KADROLARI HEPSİ KEYİFLERİNCE YAŞAMAYI ANLAYIŞ HALİNE GETİREN FİTURSUZ İNSANLARA DA TEL VEYA CANLI YAYINA ÇIKARARAK İLERİDE BAŞKALARINADA TEZGAH KURMAMALARINI SAĞLAMANIZI RİCA EDERİM. MEVCUT ORTAMDA ERAM (İRANLI )İŞ YAPACAK ARKADAŞLARI ZOR DURUMA SOKAN BU EKİBE MUTLAK BİR CEVAP BULMANIZI İSTERİM.
  • Çizmeci sen anla..Sıra sanada gelecek..
  • Fly Air'de çalışıp da maaşlarını ve tazminatlarını alamayan arkadaşlara gerçekten de üzülüyorum. Ancak, havayolu şirketlerinin filolarındaki kiralık uçaklara karşılık gelen teminat mektuplarının SHGM tarafından mağdur olan çalışanlar için kullanılması mümkün değilmi acaba? Çünkü geçtiğimiz günlerde benzer mağduriyeti yaşayan Golden Air personeli için SHGM buna benzer bir çözüm bulmuştu diye hatırlıyorum.

Mohammad Nazmi “Türkiye’de 18 milyon dolar harcadık ama batırdık” diyor. FLY Air’i satın aldıklarını ve Tarhan Havayolları’ndan da iki uçak satın aldıklarını ifade eden Nazmi, "Biz başaramadık" diyor.

FLY Air ve Tarhan Havayolları ile ticari bir ilişkiye giren ancak bu ticari ilişkiden başarısız çıkarak milyon dolarları toprağa gömen Eram Air gerçeği Airport TV’de ortaya çıkacak.

Sorun Cevaplasın Programı bu akşam saat 21.00’de Airport TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Programa soru ve görüşlerinizle katılabilirsiniz. Bunun için air yazıp bir boşluk yaptıktan sonra sorunuzu belirtip tüm GSM operatörlerinden 2030’a gönderebilirsiniz.

FLY’ı satın aldılar, milyon dolarları batırdılar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 9 yıl önce
SİZLER TİCARETTE 4000 SENEDİR VARIZ İPEK YOLU BİZDEN GEÇER .BİZ İŞ OLGUNLAŞMADAN PARA VERMEYİZ DİYEREK YOLA ÇIKAN HAVACI DOSTLAR SİZEACİZHANE BİR TAVSİYE EĞER BİR ŞİRKET ALACAKSANIZ O FİRMANIN TEKNİK DEPARTMANINA AKIL DANIŞACAKTINIZ. AMA BU CAMİANIN İÇİNDEKİ DOĞRULARI OZAMAN ÖĞRENİRDİNİZ. GENEL MD SEVYESİNDE BİR ŞEY ELDE EDİLMEZ.Dİ BUDA DERS OLUR DERİMSİZ LERE BUNDAN SONRADA SİZLERİ DOĞRU İŞ YAPANLARLA KARŞI KARŞIYA GELMENİZİ DİLERİM. TÜRKİYEDE DOĞRU İŞ YAPACAK HAVACILAR VAR EMİN OLUN. BAŞARILAR DİLERİM.İSİM ADRES VEREBİLİRİM KİMLERLE İŞ YAPACAĞINIZ HAKKINDA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ŞİMDİ SİZLER GÜZEL BİR PROĞRAM YAPIP SORUNLARLA BAŞBAŞA BIRAKILAN FLY AIR PERSONELİNİ ZOR DURUMA SOKAN YÖNETİCİ KADROLARI HEPSİ KEYİFLERİNCE YAŞAMAYI ANLAYIŞ HALİNE GETİREN FİTURSUZ İNSANLARA DA TEL VEYA CANLI YAYINA ÇIKARARAK İLERİDE BAŞKALARINADA TEZGAH KURMAMALARINI SAĞLAMANIZI RİCA EDERİM. MEVCUT ORTAMDA ERAM (İRANLI )İŞ YAPACAK ARKADAŞLARI ZOR DURUMA SOKAN BU EKİBE MUTLAK BİR CEVAP BULMANIZI İSTERİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Çizmeci sen anla..Sıra sanada gelecek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Fly Air'de çalışıp da maaşlarını ve tazminatlarını alamayan arkadaşlara gerçekten de üzülüyorum. Ancak, havayolu şirketlerinin filolarındaki kiralık uçaklara karşılık gelen teminat mektuplarının SHGM tarafından mağdur olan çalışanlar için kullanılması mümkün değilmi acaba? Çünkü geçtiğimiz günlerde benzer mağduriyeti yaşayan Golden Air personeli için SHGM buna benzer bir çözüm bulmuştu diye hatırlıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000