28 Ocak 2012, Cumartesi 11:54:46

FINNAIR KABİN GÖREVLİLERİ ŞAŞIRTTI

Hindistan'ın ulusal kurtuluş günü nedeniyle Finnair uçağında kabin görevlileri yolculara sürpriz dans gösterisi düzenledi.
  • thy'de çalışan insanlar sürekli sebepsiz yere keyfi olarak işten çıkarılıyor.yarın bana da sarı zarf gelebilir endişesi olan personelden siz nasıl güler yüz bekleyebilirsiniz ?
  • ayni thy gibi,cok guzel,
  • Bizde onun amcası bunum abisi telefon açıp sırf maaşı yüksek diye işe sokulan meslekten nefret eden torpilli kabin memurcukları ile dolu olduğu için güler yüz beklemeyin kendi aralarında bile konuştukları konu "ay nefret ediyorum bu işten parası olmasa hayatta yapmam" olduğu için ne güler yüzü kendilerine bile saygıları yok sizemi olsun;)
  • kımın fıkrıyse bu, elını opmek lazım.
Hindistan'ın kurtuluş günü olarak kutlana 26 Ocak günü FinnAir'in AY-021 sefer sayılı Helsinki - Delhi uçağında yolculara sürpriz dans gösterisi düzenlendi. 

Yolcuları bir anda şaşkına çeviren ve Helsinki Havaalanı'nda kalkış öncesi kabin görevlileri tarafından düzenlenen dans gösterisi yolculardan büyük alkış aldı.
 
İŞTE O DANS GÖSTERİSİGeçtiğimiz Ekim ayında da kabin görevlileri çalışma arkadaşlarına sürpriz yaparak şirkette dans gösterisi düzenlemişti.

FINNAIR KABİN GÖREVLİLERİ ŞAŞIRTTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 6 yıl önce
thy'de çalışan insanlar sürekli sebepsiz yere keyfi olarak işten çıkarılıyor.yarın bana da sarı zarf gelebilir endişesi olan personelden siz nasıl güler yüz bekleyebilirsiniz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ayni thy gibi,cok guzel,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bizde onun amcası bunum abisi telefon açıp sırf maaşı yüksek diye işe sokulan meslekten nefret eden torpilli kabin memurcukları ile dolu olduğu için güler yüz beklemeyin kendi aralarında bile konuştukları konu "ay nefret ediyorum bu işten parası olmasa hayatta yapmam" olduğu için ne güler yüzü kendilerine bile saygıları yok sizemi olsun;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kımın fıkrıyse bu, elını opmek lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000