09 Kasım 2009, Pazartesi 16:10:46

Feyzi Altunbulak PES etmiyor

İstanbul Bağımsız Milletvekili Ufuk Uras’ın verdiği soru önergesinin arkasından Kaptan pilot Feyzi Altunbulak çıktı.
  • Sevgili kaptanım yaşanılan ve yaşanılmış olaylar ve durumlar bir kenara siz Türkyenin yetiştirdiği en iyi kaptanlardan birisiniz.Umuyorum ki gerek siz gereksede diğer kaptanlar hakkettiği yerde olup her zaman binlerce feet gökyüzünde olacaksınız. Saygılar.
  • niye pes etsinki fevzi hoca pes etmez ettirir.saygılar hocam.
  • tebrikler fevzi kaptanım iyiki o tasın altında siz varsınız.adam gibi adam
  • MALZEME .PARÇA ..ALET EDAVAT ..VS GİBİ NE TÜR BİR İHTİYAÇ VAR İSE MALESEF BUNLAR ŞİRKETLER ARASINDA YER DEĞİŞTİRİR BUNUN ADINA NE DENİR BİLEMEM ..ANCAK HEPSİ BU ALAN SINIRLARI İÇİNDEDİR..VE İNANIN 900 KM SÜRATLE YER DEĞİŞTİRMESİNE SİZ NE DERSİNİZ BİLEMEM .HIRSIZLIK DAHA BU KADAR SÜRATLİ HALE GELMEDİ..HEPSİ ELİ ÇABUK TUR.BEN GEÇMİŞTE ÇOĞUNA İŞ VERDİM ELLERİNDE İTEM VEYA TASK CARD ALMAK ÇOK ZOR OLURDU HADİ İŞ BİTİRELİM DİYE DİLİMDE TÜY KALMAZDI .ANCAK SON ZAMANLARDA BAŞKALRININ UÇAKLARINDAN MALZEME SÖKMELERİNİ GÖRMENİZ LAZIM DERİM İNANILMAZ SÜRAT DİKKAT VE ETKETLENMESİ MÜKKEMMEL.BİR ÇALIŞMA ..TAM EASA ŞARTLARINA UYGUN ..MAŞŞALLAH KİTBINADA UYUYOR..SÖKÜLEN MALZEME SANKİ O MALZEME GİBİ BİR BAŞKA UÇAĞA TAKIYORLAR VE UÇAK GİTTİĞİ YERDE AYNI ARL

İstanbul Bağımsız Milletvekili Ufuk Uras, geçen hafta Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın cevaplaması istemiyle soru önergesi vermişti.

Uras, uçak kazalarının sebeplerini, arama kurtarma faaliyetlerini, personel çalışma saatlerini, SHGM’deki personel eksikliğini sormuştu.

Ufuk Uras, bugün ikinci önergesini de sundu. Bu kez Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer'in yanıtlaması istemiyle soru önergesi sunan Uras, uçuş personeline yönelik bir iş yasası hazırlığının olup olmadığını sordu.

Uras’ın cevap aradığı sorular arasında yer alan, "Kahramanmaraş Göksun'da meydana gelen helikopter kazasıyla ilgili TBMM'de kurulan araştırma komisyonuna ifade vermeye gelen Kaptan Pilot Fevzi Altunbulak'ın ertesi günü işini kaybetmesiyle ilgili ne yapmayı düşünüyorsunuz?” sorusu ise soru önergelerinin arkasında kimin olduğunun açık göstergesiydi.

Uras’ın önergesinde, “Havayolu şirketleri yerli pilotlara tanınan önceliği uygulamamaktadır. Bu konuda ek tedbir almayı düşünüyor musunuz? Uçuş personelinin davalarının ihtisas mahkemelerinde görülmesi yönünde bir adım atmayı düşünüyor musunuz?" soruları da yer aldı.

Hatırlanacağı gibi, geçen Cuma günü Airport TV’de ekranlara gelen Fikir Fırtınası programında meclise sunulan soru önergesinin arkasında kaptan pilot Feyzi Altunbulak’ın olduğu konuşulmuştu.

 

 

Feyzi Altunbulak PES etmiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 9 yıl önce
Sevgili kaptanım yaşanılan ve yaşanılmış olaylar ve durumlar bir kenara siz Türkyenin yetiştirdiği en iyi kaptanlardan birisiniz.Umuyorum ki gerek siz gereksede diğer kaptanlar hakkettiği yerde olup her zaman binlerce feet gökyüzünde olacaksınız. Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
niye pes etsinki fevzi hoca pes etmez ettirir.saygılar hocam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
tebrikler fevzi kaptanım iyiki o tasın altında siz varsınız.adam gibi adam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
MALZEME .PARÇA ..ALET EDAVAT ..VS GİBİ NE TÜR BİR İHTİYAÇ VAR İSE MALESEF BUNLAR ŞİRKETLER ARASINDA YER DEĞİŞTİRİR BUNUN ADINA NE DENİR BİLEMEM ..ANCAK HEPSİ BU ALAN SINIRLARI İÇİNDEDİR..VE İNANIN 900 KM SÜRATLE YER DEĞİŞTİRMESİNE SİZ NE DERSİNİZ BİLEMEM .HIRSIZLIK DAHA BU KADAR SÜRATLİ HALE GELMEDİ..HEPSİ ELİ ÇABUK TUR.BEN GEÇMİŞTE ÇOĞUNA İŞ VERDİM ELLERİNDE İTEM VEYA TASK CARD ALMAK ÇOK ZOR OLURDU HADİ İŞ BİTİRELİM DİYE DİLİMDE TÜY KALMAZDI .ANCAK SON ZAMANLARDA BAŞKALRININ UÇAKLARINDAN MALZEME SÖKMELERİNİ GÖRMENİZ LAZIM DERİM İNANILMAZ SÜRAT DİKKAT VE ETKETLENMESİ MÜKKEMMEL.BİR ÇALIŞMA ..TAM EASA ŞARTLARINA UYGUN ..MAŞŞALLAH KİTBINADA UYUYOR..SÖKÜLEN MALZEME SANKİ O MALZEME GİBİ BİR BAŞKA UÇAĞA TAKIYORLAR VE UÇAK GİTTİĞİ YERDE AYNI ARL

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000