13 Nisan 2009, Pazartesi 12:31:15

Fevzi Altınbulak, Kara Kutu'ya konuşacak...

Airport TV Yönetim Kurulu Başkanı Sefa İnan'ın hazırlayıp sunduğu Kara Kutu programı, bu hafta, yaptığı açıklamalarla çok konuşulan bir konuğu ağırlıyor.
  • Biz bir hesap sorma programı izledik.Sizi şiddetle kınıyorum kaptanı mahkemeye mi çıkardınız yoksa havacılık sorunlarından mı bahsettiniz.Anlam veremedim!!Hiç etik olmadı hemde hiç.
  • "...bu pist sadece size tahsisli değil..." ! Sayın Altınbulak kaptan'a mesleğinde başarılar ve uzun ömürler dilerim..
  • Ucmama eylemi yapacak. ne yapmiski bu gune kadar toplantı balo dan baska. once pilotun is guvencesini al sonra pilotuna ucma de. adam sen dedin diye ucmayıp isten atılacaksa ve sen sonra bana ne diyeceksen niye sen dedin diye ucmasın ki kimsin sen sana uye olmayan dunya kadar pilot var niye olmuyorlar sanıyorsun hala pilotlararin veya ucan personelin tabi olacagı bir kanun cıkaramadıgın icin sen don bi kendi arkana bak once insanlar ekmek kavgası icinde yılana sarılmıs sen yılanın ısırmayacagını garanti et once serefli bir kaptana da pislik atma ustelik gizli kapaklı ne oldugu belirsiz
  • kendisine siz sorun ne yapmak istediğini. T. C. yaşıyan biri olarak .neler yapmış. neler yapmaya çalışmış. o kadar degişik eğrisi varki. hep doğru söyledıgını söyler ama acaba doğruyumu söylüyo.TALPANIN UÇMAMA EYLEMİNDEN SONRA NELER OLMUŞ.neden THY den ayrılmış.sağlığı nasılmış.şimdi nereye başkan olamk istiyormuş. neden .sorun anlatsın.anlatırmı?. BENCE ANLATAMAZ.

Airport TV ekranlarında Pazartesi akşamlarına damgasını vuran "Sefa İnan'la Kara Kutu" programı bu hafta, yaptığı açıklamalarla gündem oluşturan Kaptan Pilot Fevzi Altınbulak'ı konuk ediyor.

Airport TV Yönetim Kurulu Başkanı Sefa İnan'ın hazırlayıp sunduğu programda, özellikle kaza-kırım olayları sonrasında yaptığı açıklamalarla çok tartışılan bir isim olan Kaptan Pilot Fevzi Altınbulak'a merak ettiğiniz soruları sormak için air yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra mesajınızla birlikte 2030'a gönderebilirsiniz.

Sefa İnan'la Kara Kutu programı bu akşam 21:00'da Türkiye'nin ilk ve tek havacılık-turizm televizyonu olan Airport TV ekranlarında olacak...

Fevzi Altınbulak, Kara Kutu'ya konuşacak...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
Biz bir hesap sorma programı izledik.Sizi şiddetle kınıyorum kaptanı mahkemeye mi çıkardınız yoksa havacılık sorunlarından mı bahsettiniz.Anlam veremedim!!Hiç etik olmadı hemde hiç.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
"...bu pist sadece size tahsisli değil..." ! Sayın Altınbulak kaptan'a mesleğinde başarılar ve uzun ömürler dilerim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ucmama eylemi yapacak. ne yapmiski bu gune kadar toplantı balo dan baska. once pilotun is guvencesini al sonra pilotuna ucma de. adam sen dedin diye ucmayıp isten atılacaksa ve sen sonra bana ne diyeceksen niye sen dedin diye ucmasın ki kimsin sen sana uye olmayan dunya kadar pilot var niye olmuyorlar sanıyorsun hala pilotlararin veya ucan personelin tabi olacagı bir kanun cıkaramadıgın icin sen don bi kendi arkana bak once insanlar ekmek kavgası icinde yılana sarılmıs sen yılanın ısırmayacagını garanti et once serefli bir kaptana da pislik atma ustelik gizli kapaklı ne oldugu belirsiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kendisine siz sorun ne yapmak istediğini. T. C. yaşıyan biri olarak .neler yapmış. neler yapmaya çalışmış. o kadar degişik eğrisi varki. hep doğru söyledıgını söyler ama acaba doğruyumu söylüyo.TALPANIN UÇMAMA EYLEMİNDEN SONRA NELER OLMUŞ.neden THY den ayrılmış.sağlığı nasılmış.şimdi nereye başkan olamk istiyormuş. neden .sorun anlatsın.anlatırmı?. BENCE ANLATAMAZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000