31 Mayıs 2011, Salı 12:20:53

F-35'DE ÇOK SICAK GELİŞME!

ABD'nin F-35 savaş uçağının kodlarını vermeyeceğini açıklaması ve Ankara'nın siparişleri bir süre askıya almasının ardından, bu kez Avrupa'dan kritik bir hamle geldi...
  • Dikkatli! başlığıyla yorum yapan arkadaş güya yorum yapmış oldun yayınlanıncada pek bi sevinmişsindir dimi boş boş yorum yazmayın havacılığın hangi bölümünde çalışıyorsun bilemem ama nerde çalışıyorsan çalış türk sivil havacılıgını önce kendin düzeltmeye çalış daha römorkla bavul taşımayı bilmeyen bi sivil havacılıgımız var onlara yorum yaz Shut-off valve değiştirmesini bilmeyen teknisyenler var onlara yorum yaz sivil havacılıkta güvenlik nedir bilmeyenlere yaz apron çizgilerinin ne anlama geldiğini bilmeyen dhmi görevlilerine yorum yaz oldumu kulede uyuyan güzelere yorum yaz tamammı boş boş konuşma
  • anahtarı sende olmayan bugattinin sana faydası ne ?
  • Bir başka A400M vakası! İkisi de başımız a dert. En akıllımız Güney Africa çıktı. Hemen siparişlerini iptal etti. Bu uçak başlı başına bir problem.
  • f-35 in yanında eurofighter'in esamesi bile okunmaz. aralarında sınıf farkı var resmen. biri bmw m3, diğeri bugatti veyron. kıyaslamak imkansız. boyle bir uçağın kodlarının verilmesini beklemek çok fazla saflık olur. adamlar yeni uretecekleri uçağın kodlarını niye versin ki? daha f-16 kodlarını bile vermediler. m3, bugatti veyron derken bizde anca murat 124 yaparız. o da fiat lisansıyla:))))
Zaman'a konuşan Avrupa'nın yeni nesil savaş uçağı Eurofighter konsorsiyumundan üst düzey bir yetkili, "Biz Türkiye'ye tüm kaynak kodları ve kritik teknolojileri vermeye hazırız" açıklamasını yaptı.

Türkiye'ye 16 milyar dolara mal olması beklenen geleceğin savaş uçağı F-35 projesinde önemli gelişmeler yaşanıyor.

Aynı yetkili, Türkiye'nin Eurofighter konsorsiyumuna katılması halinde tüm araştırma ve geliştirme safhalarında rol alabileceğini ifade etti.
F-35'DE ÇOK SICAK GELİŞME!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Dikkatli! başlığıyla yorum yapan arkadaş güya yorum yapmış oldun yayınlanıncada pek bi sevinmişsindir dimi boş boş yorum yazmayın havacılığın hangi bölümünde çalışıyorsun bilemem ama nerde çalışıyorsan çalış türk sivil havacılıgını önce kendin düzeltmeye çalış daha römorkla bavul taşımayı bilmeyen bi sivil havacılıgımız var onlara yorum yaz Shut-off valve değiştirmesini bilmeyen teknisyenler var onlara yorum yaz sivil havacılıkta güvenlik nedir bilmeyenlere yaz apron çizgilerinin ne anlama geldiğini bilmeyen dhmi görevlilerine yorum yaz oldumu kulede uyuyan güzelere yorum yaz tamammı boş boş konuşma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
anahtarı sende olmayan bugattinin sana faydası ne ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir başka A400M vakası! İkisi de başımız a dert. En akıllımız Güney Africa çıktı. Hemen siparişlerini iptal etti. Bu uçak başlı başına bir problem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
f-35 in yanında eurofighter'in esamesi bile okunmaz. aralarında sınıf farkı var resmen. biri bmw m3, diğeri bugatti veyron. kıyaslamak imkansız. boyle bir uçağın kodlarının verilmesini beklemek çok fazla saflık olur. adamlar yeni uretecekleri uçağın kodlarını niye versin ki? daha f-16 kodlarını bile vermediler. m3, bugatti veyron derken bizde anca murat 124 yaparız. o da fiat lisansıyla:))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000