30 Haziran 2011, Perşembe 16:48:04

EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYDI

İşte önceki gün akşam saatlerinde Afganistan'ın Kabil şehrinde bulunan ve Taliban saldırısına uğrayan otelde hayatını kaybeden İspanyol Pilot Anotonio Planas...
  • Tüm sorumlular en ağır sekılde yargı önunde hesap vermeli..''
  • kelimelerle tarif edilemiyecek bir pozitif enerjiye sahip güleryüzlü yardımsever anlayışlı kompleksiz melek ruhlu kaptanımız planas sen örnek bir insandın senden öğrenilecek çok şey vardı sen her zaman bizimlesin kaptanım .................
  • EN GÜZEL PSİKOLOJİK DESTEK İNSANLARIN PARASINI VERMEK OLACAKTIR.. BU İNSANLAR HARCIRAH ALMADAN GİDİYORLAR...2 AYLIK MAAŞLARI VE ÇOK MİKTARDA ALACAKLARI DURUYOR( KALKIPTA AHKAM KESMEYİN ) MANGALDA KÜL KALMADI !!!!
  • Yıllardır göreve gittiğimiz terör ülkeleri kalmasa da Afganistan da yaşadığımız zorlukları yönetimde dahil dilede getirsek,herşey tozpembe geldi onlara...Yıllar önce tekrar bir terör ülkesine gönderildiğimde (üstelik zorla gönderildim)iç savaşların olduğu bölgede , yaşadığım zorlukları size anlatamam..Üstelik tek suçum bölgenin düşman gördüğü ülkenin vatandaşı olmamdı...Bunları dile getirdik,sonra aradan yıllar geçti Afganistanda da aynı olayları yaşadım ben ve ekip arkadaşlarım bunları tekrar dile getirdi..İnsanın hayatını hiçe sayan eski ve beni meslekten soğutan bu şirket,artık lütfen cezasını çeksin..Kimse kaptanımızı geri getiremicek..
Geçtiğimiz gece Intercontinental Otel'in restaurantında yemek yediği sırada silah sesi duyan ve kaçarken canlı bombanın kendini imha etmesi sonucu hayatını kaybeden Anotonio Planas evli ve iki çocuk babasıydı.

Airbus A310 pilotu olarak 6 aydır Saga Havayolları'nda uçan ikinci pilot Planas, Temmuz ayı itibariyle Brezilya'da bulunan bir havayolu şirketiyle anlaşmıştı ve işe başlayacaktı.

Yaşanan olayın ardından tüm Saga çalışanlarını yasa boğan Planas, çevresi tarafından da güler yüzüyle tanınan bir pilottu.

Üç dakika önce birlikte yemek yediği Saga Havayolları'nın Afganistan'a giden ve olaylar sırasında odalarında bulunan Kabin amiri Emine Bağıt, Kabin memuru Ayşe Dağcı, Hareket memuru Kayhan Ayıklar, Teknisyen Dursun Haltun, Teknisyen Turgay Çetin ve Hüseyin Sayın'a yönetim tarafından psikolojik destek verileceği ifade edildi.

©AirportHaber.com Özel


EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
Tüm sorumlular en ağır sekılde yargı önunde hesap vermeli..''

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kelimelerle tarif edilemiyecek bir pozitif enerjiye sahip güleryüzlü yardımsever anlayışlı kompleksiz melek ruhlu kaptanımız planas sen örnek bir insandın senden öğrenilecek çok şey vardı sen her zaman bizimlesin kaptanım .................

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
EN GÜZEL PSİKOLOJİK DESTEK İNSANLARIN PARASINI VERMEK OLACAKTIR.. BU İNSANLAR HARCIRAH ALMADAN GİDİYORLAR...2 AYLIK MAAŞLARI VE ÇOK MİKTARDA ALACAKLARI DURUYOR( KALKIPTA AHKAM KESMEYİN ) MANGALDA KÜL KALMADI !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yıllardır göreve gittiğimiz terör ülkeleri kalmasa da Afganistan da yaşadığımız zorlukları yönetimde dahil dilede getirsek,herşey tozpembe geldi onlara...Yıllar önce tekrar bir terör ülkesine gönderildiğimde (üstelik zorla gönderildim)iç savaşların olduğu bölgede , yaşadığım zorlukları size anlatamam..Üstelik tek suçum bölgenin düşman gördüğü ülkenin vatandaşı olmamdı...Bunları dile getirdik,sonra aradan yıllar geçti Afganistanda da aynı olayları yaşadım ben ve ekip arkadaşlarım bunları tekrar dile getirdi..İnsanın hayatını hiçe sayan eski ve beni meslekten soğutan bu şirket,artık lütfen cezasını çeksin..Kimse kaptanımızı geri getiremicek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000