14 Mayıs 2018, Pazartesi 23:02:55

Eurasia Airshow CEO'su Yenibertiz istifa etti

Bir dönem THY Teknik ve HEAŞ gibi şirketlerde de görev alan Eurasia Airshow Ceo'su Ferhat Yenibertiz istifa etti.
  • 39 yaşında. İyi işler yapmış bu saate kadar ama Allah var. Yahu içinde Cumhurbaşkanlığı geçsin yeter ki, vur Allah vur. Bu memleket böyle işleri gerçekten haketmiyo. Adam profesyonel ve istifa etmiş zaten, vardır canını sıkan bişey. Hem size ne yahu:))
  • Biz havacılık öğrencileri olarak bu memleket şartlarında rüyamızda görücemiz şeyleri bu fuarda onlar vesilesi ile gördük. Fuarda fotoğraf ta çektirmiştim kendisi ile, niye gitmiş ki:(
  • Yorumlar buram buram kıskançlık kokuyor:) Adam karizma. benim bildiğim projenin fikir babası da kendi. Fuarda da gördüm, çokta mütevazi biri. Adam istifa etmiş zaten, vardır bi bildiği:))
  • Böyle bir dönemde beklentilerin sağlandığı bir fuardı, Türk milleti olarak pata küte dalmayı severiz:)) Tek sorun devlet erkanından katılım azdı. Kuvvet komutanları olmalıydı en azından. Milgem gemisinin de getirilmesi ilginçti.

Bir dönem THY Teknik ve HEAŞ gibi şirketlerde de görev alan Eurasia Airshow Ceo'su Ferhat Yenibertiz istifa etti.

Bu yıl ilki Antalya'da düzenlenen Eurasia Airshow'da Ceo'luk görevini yürüten Ferhat Yenibertiz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla istifa ettiğini duyurdu.

Yenibertiz, yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; "Eurasia Airshow CEO'su olarak sürdürdüğüm görevimden 11.05.2018 tarihi itibari ile istifa ettiğimi tüm kamuoyuna bildirmek isterim. Zorlu ve gurur verici bu yolculukta emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma, kurum ve kuruluşlara bu vesile ile tekrar teşekkür ederim. 22-26 Nisan 2020 tarihinde ikincisi gerçekleşecek olan Eurasia Airshow'a şimdiden başarılar dilerim."

 

Eurasia Airshow CEO'su Yenibertiz istifa etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Size ne yahu:)) ~ 2 ay önce
39 yaşında. İyi işler yapmış bu saate kadar ama Allah var. Yahu içinde Cumhurbaşkanlığı geçsin yeter ki, vur Allah vur. Bu memleket böyle işleri gerçekten haketmiyo. Adam profesyonel ve istifa etmiş zaten, vardır canını sıkan bişey. Hem size ne yahu:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Öğrenci ~ 2 ay önce
Biz havacılık öğrencileri olarak bu memleket şartlarında rüyamızda görücemiz şeyleri bu fuarda onlar vesilesi ile gördük. Fuarda fotoğraf ta çektirmiştim kendisi ile, niye gitmiş ki:(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
APU ~ 2 ay önce
Yorumlar buram buram kıskançlık kokuyor:) Adam karizma. benim bildiğim projenin fikir babası da kendi. Fuarda da gördüm, çokta mütevazi biri. Adam istifa etmiş zaten, vardır bi bildiği:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMİ ~ 2 ay önce
Böyle bir dönemde beklentilerin sağlandığı bir fuardı, Türk milleti olarak pata küte dalmayı severiz:)) Tek sorun devlet erkanından katılım azdı. Kuvvet komutanları olmalıydı en azından. Milgem gemisinin de getirilmesi ilginçti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000