08 Kasım 2015, Pazar 22:54:37

Estonya Havayolları artık uçmayacak

Baltık ülkelerinden Estonya’nın hava yolu şirketi iflas etti. Star Alliance grubu içinde yer alan Estonya Havayolları bugün itibarıyla bütün uçuşlarını iptal etti.
  • böyle saçmalıkmı olurmuş estonya devletinin hava yolu şirketi devletten yardım almışmış almışsa ne olmuş yani bu ne mantıksızlık böyle
  • geri iade denilmez kardeşim türkçeyi düzgün konuşun
  • Estonya havayollari.nin bir Star Alliance üyesi olduguna eminmisiniz? Star Alliance sitesinde göremedim Estonya Havayollari.nin üye oldugunu.
  • Sırada Air Baltıc var.

Baltık ülkelerinden Estonya’nın hava yolu şirketi iflas etti. Star Alliance grubu içinde yer alan Estonian Air, bugün itibarıyla bütün uçuşlarını iptal etti.

İskandinav Hava Yolları SAS’ın yüzde bir hisse sahibi olduğu Estonya Havayolları’ndan 8-10 Kasım için alınan biletler başka havayollarından değiştirilebilirken,11 Kasım ve sonrası satın alınan biletlerin ücretleri geri iade edilecek.

AB Rekabet Komisyonu haksız olarak devlet desteği aldığı gerekçesiyle bu paranın geri ödenmesi talebinde bulunmuştu. Bu miktarın 85 milyon euro dolayında olduğu belirtildi.

Estonya Havayolları artık uçmayacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

hobi ~ 3 yıl önce
böyle saçmalıkmı olurmuş estonya devletinin hava yolu şirketi devletten yardım almışmış almışsa ne olmuş yani bu ne mantıksızlık böyle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
12345 ~ 3 yıl önce
geri iade denilmez kardeşim türkçeyi düzgün konuşun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Resital38 ~ 3 yıl önce
Estonya havayollari.nin bir Star Alliance üyesi olduguna eminmisiniz? Star Alliance sitesinde göremedim Estonya Havayollari.nin üye oldugunu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sırayla ~ 3 yıl önce
Sırada Air Baltıc var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000