26 Nisan 2011, Salı 16:35:53

ESKİŞEHİR'DE F-4 DÜŞTÜ!

Eskişehir'de eğitim uçuşu için kalkış yapmak isteyen F-4 uçağının arıza sebebiyle piste düştüğü, çıkan yangın sonucu bir askeri pilotun yaralandığı bildirildi.
  • 28 yıldır Eskişehirde yaşıyorum, F4 veya bir başka Uçağın sesini duymakdan gurur duyuyorum,özellikle yaz aylarında akşam 23 e kadar uçuşlar oluyor,asla rahatsız olmuyoruz.yaralı Pilotlara ve Eskişehir halkına büyük geçmiş olsun,yerleşim birimlerine düşmediği için sevinmeliyiz.
  • MAALESEF JET SESİ IZDIRAPTIR ESKİŞEHİR HALKI İÇİN.NE ÖZGÜTLÜĞÜ..7 YIL DAYANABİLDİM.F-4 LERDE UÇULACAK HAL KALMAMIŞTIR HV.KV.KOMUTANIM. KOMUTANLAR ERGENEKON PLANI YAPACAĞINIZA PİLOTLARINIZA YENİ UÇAK ALDIRMAYA ÇALIŞIN... OTOBÜS ŞÖFÖRÜ PİLOTLARI DİYE SUÇLAMA YAPAN SEVGİLİ KARDEŞİM...SEN F-4 CÜ MÜ DOĞDUN ANANDAN....
  • ABİCİM BU NEDİR YAA...KALİTE VE SEVİYE YERLERDE.... BU NASIL KAFA VE ZİHNİYET
  • Buraya yorum yazan arkadaslar öncelikle F-4 gibi bir ucakta ucuklamadan ucmaniz lazim. Ancak o zaman yorum yapma hakkiniz dogar. Sadece karalama amacli yazilariniz ne yazikki cehaletinizi ortaya koyar. Hic bir pilot ta sizin bu zirvalarinizi kaale lmaz, onun icin lütfen yirtinmayin.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Eskişehir'deki 1'inci Ana Jet Üs Komutanlığı'na ait bir F-4/2020 uçağının bugün saat 14.13'te eğitim uçuşu için Eskişehir meydanından kalkış esnasında, henüz belirlenemeyen bir nedenle üs sınırları içerisinde düştüğünü bildirdi.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın internet sitesinde yer alan açıklamada şunlar kaydedildi: "1'inci Ana Jet Üs Komutanlığına ait bir adet F-4/2020 uçağı bugün saat 14.13'te eğitim uçuşu için Eskişehir meydanından kalkış esnasında, henüz belirlenemeyen bir nedenle üs sınırları içerisinde düşmüştür.

Uçakta bulunan iki pilot, uçağı paraşütle emniyetle terk etmişlerdir. Pilotların sağlık durumu iyi olup her iki pilot kontrol amacıyla hastaneye kaldırılmıştır. Kaza ile ilgili inceleme ve araştırma faaliyetleri devam etmektedir."

ESKİŞEHİR'DE F-4 DÜŞTÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Misafir ~ 7 yıl önce
28 yıldır Eskişehirde yaşıyorum, F4 veya bir başka Uçağın sesini duymakdan gurur duyuyorum,özellikle yaz aylarında akşam 23 e kadar uçuşlar oluyor,asla rahatsız olmuyoruz.yaralı Pilotlara ve Eskişehir halkına büyük geçmiş olsun,yerleşim birimlerine düşmediği için sevinmeliyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
MAALESEF JET SESİ IZDIRAPTIR ESKİŞEHİR HALKI İÇİN.NE ÖZGÜTLÜĞÜ..7 YIL DAYANABİLDİM.F-4 LERDE UÇULACAK HAL KALMAMIŞTIR HV.KV.KOMUTANIM. KOMUTANLAR ERGENEKON PLANI YAPACAĞINIZA PİLOTLARINIZA YENİ UÇAK ALDIRMAYA ÇALIŞIN... OTOBÜS ŞÖFÖRÜ PİLOTLARI DİYE SUÇLAMA YAPAN SEVGİLİ KARDEŞİM...SEN F-4 CÜ MÜ DOĞDUN ANANDAN....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ABİCİM BU NEDİR YAA...KALİTE VE SEVİYE YERLERDE.... BU NASIL KAFA VE ZİHNİYET

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Buraya yorum yazan arkadaslar öncelikle F-4 gibi bir ucakta ucuklamadan ucmaniz lazim. Ancak o zaman yorum yapma hakkiniz dogar. Sadece karalama amacli yazilariniz ne yazikki cehaletinizi ortaya koyar. Hic bir pilot ta sizin bu zirvalarinizi kaale lmaz, onun icin lütfen yirtinmayin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000