09 Temmuz 2015, Perşembe 15:27:33

Eskişehir Havalimanı'nın da adı resmen değişti

Başbakan Davutoğlu'nun geçtiğimiz Mayıs ayındaki Eskişehir mitinginde Eskişehir Anadolu Havalimanı'nın adının Hasan Polatkan olarak değiştirileceğini açıklamıştı. Bugün Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu kararı ile isim değişikliği resmileşti.
  • Menderes hain değildir... Hain olan bunu söyleyendir Ülkemiz menderesi kaybettiği için çok kötü zamanlarda yaşamıştır Bu ülkede yağ kuyrugu gaz kuyrugu olmustur Şimdiki rahatlık bile birilerine batıyor Asgari ücret yetersiz iyileştirilmeli ama kişi başı milli gelirle su anda dünyada 14. Olan bir ülkede yasiyoruz
  • Böyle kararlar yerel yönetime bırakılmalı hatta halka bırakılmalıdır. O okulun yöneticisine, eğitimcisine, öğrencisine sorulmadan dallamanın biri gelip ben yaptım oldu dememeli artık bu ülkede.
  • Darbeyi bile hoş görmus ya daha ne diyim beyinsize
  • Bunlar İstanbul üçüncü havalimanına RTE adını vermek için ön hazırlık, kamuoyu konuya ısındırılıyor

Başbakan Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz Mayıs ayında Eskşehir'de düzenlenen partisinin mitinginde Eskişehir Anadolu Havalimanı'nın adının Hasan Polatkan olarak değiştirileceğini açıklamıştı.

Bugün Resmi Gazete'de yayımlanan kararda "Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi tarafından işletilmekte olan Eskişehir Anadolu Havalimanının isminin “Hasan Polatkan Havalimanı” olarak değiştirilmesi; Millî Eğitim Bakanlığının 2/6/2015 tarihli ve 5636622 sayılı yazısı üzerine, Bakanlar Kurulu’nca 15/6/2015 tarihinde kararlaştırılmıştır" denildi.

Eskişehir Havalimanı'nın da adı resmen değişti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

herdail ~ 3 yıl önce
Menderes hain değildir... Hain olan bunu söyleyendir Ülkemiz menderesi kaybettiği için çok kötü zamanlarda yaşamıştır Bu ülkede yağ kuyrugu gaz kuyrugu olmustur Şimdiki rahatlık bile birilerine batıyor Asgari ücret yetersiz iyileştirilmeli ama kişi başı milli gelirle su anda dünyada 14. Olan bir ülkede yasiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 3 yıl önce
Böyle kararlar yerel yönetime bırakılmalı hatta halka bırakılmalıdır. O okulun yöneticisine, eğitimcisine, öğrencisine sorulmadan dallamanın biri gelip ben yaptım oldu dememeli artık bu ülkede.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Wolverine ~ 3 yıl önce
Darbeyi bile hoş görmus ya daha ne diyim beyinsize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RTE ~ 3 yıl önce
Bunlar İstanbul üçüncü havalimanına RTE adını vermek için ön hazırlık, kamuoyu konuya ısındırılıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000