01 Temmuz 2011, Cuma 13:53:06

ESKİ USAŞ İKRAM MÜDÜRÜ HAYATINI KAYBETTİ

Eski USAŞ İkram Müdürü Oktay Argun hayatını kaybetti.
  • Sektörel anlamda,iş yaşamımız bir koşturmaca içinde geçiyor,ama Takdiri İlahi,her canlının tabii olduğu değişmez bir kuram, Cennet mekanı olsun,yakınlarına,ailesine,mesai arkadaşlarına başsağlığı diliyorum,saygılarımla. Mehmet Keza KUNDAKÇI, 1986-1988 Dalaman USAŞ (Ground Handling) daha sonrası SunExpress
  • Her nefis elbet ölümü tadacaktır.Bu ölümden hiç bir hane muhaf değildir,her haneden bu mefta illaki çıkacaktır.Senin bir insanda değer dediğin ve aşağılamaya çalıştığın havacılıktaki title'ının İkram müdürü olmasımı?İnan artık halkımızda acıma duygusu kalmamış ve iğrenç bir dedikodu almış başını yürümüş.Velevki tanıdığı bir ölüm var ve biz eski havacılar ancak buradan öğrendik.Tekrar Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.1-Son beyaz kıyafetinüzerinde cep yok.2-Hiç bir dünyevi title'ın orada geçerliliği yok.İnşallah titrer ve kendine gelirsin.
  • Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun,beraber güzel günler geçirmiştik,Allah yattığın yerde huzur içinde yatırsın.Gürkan Okyar
  • bugün de THY pilotlarından ve uzun zamanda Onur air de çalışan Mustafa Koç vefat etmiştir.Allah rahmet eylesin
1941 yılında Kars Sarıkamış ilçesinde dünyaya gelen Argun, 1967 yılında Askeri Lise'den mezun olduktan sonra USAŞ ikram servisinde işe başlamıştı. 

1992 yılında USAŞ'tan İkram Müdürü olarak emekliye ayrılan Argun, görev yaptığı yıllar içerisinde Antalya ve Dalaman'da bulunan USAŞ ikram servislerini kurmuştu.

Emekliliğinin ardından Noble Air, Sultan Air, Albatros gibi havayolu şirketlerinin ikram departmanlarını kurarak müdürlüklerini yaptı.

2004 yılında geçirdiği rahatsızlığın ardından bugün 14:40'ta hayata gözlerini yumdu.

Argun evli ve iki çocuk babasıydı.

Oktay Argun'un cenazesi yarın (02.07.2011) Bezmi Alem Camii'nde (Yeşilköy) kılınacak öğle namazının ardından Maltepe Başıbüyük Mezarlığında defnedilecek. 

AirportHaber.com olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


ESKİ USAŞ İKRAM MÜDÜRÜ HAYATINI KAYBETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Sektörel anlamda,iş yaşamımız bir koşturmaca içinde geçiyor,ama Takdiri İlahi,her canlının tabii olduğu değişmez bir kuram, Cennet mekanı olsun,yakınlarına,ailesine,mesai arkadaşlarına başsağlığı diliyorum,saygılarımla. Mehmet Keza KUNDAKÇI, 1986-1988 Dalaman USAŞ (Ground Handling) daha sonrası SunExpress

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Her nefis elbet ölümü tadacaktır.Bu ölümden hiç bir hane muhaf değildir,her haneden bu mefta illaki çıkacaktır.Senin bir insanda değer dediğin ve aşağılamaya çalıştığın havacılıktaki title'ının İkram müdürü olmasımı?İnan artık halkımızda acıma duygusu kalmamış ve iğrenç bir dedikodu almış başını yürümüş.Velevki tanıdığı bir ölüm var ve biz eski havacılar ancak buradan öğrendik.Tekrar Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.1-Son beyaz kıyafetinüzerinde cep yok.2-Hiç bir dünyevi title'ın orada geçerliliği yok.İnşallah titrer ve kendine gelirsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun,beraber güzel günler geçirmiştik,Allah yattığın yerde huzur içinde yatırsın.Gürkan Okyar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bugün de THY pilotlarından ve uzun zamanda Onur air de çalışan Mustafa Koç vefat etmiştir.Allah rahmet eylesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000