30 Aralık 2010, Perşembe 08:09:32

ESKİ DTP'Lİ SAHTE PASAPORTLA YAKALANDI

Kapatılan DTP’nin başkan yardımcılarından Mustafa Sarıkaya, üzerinde Kıbrıs Rum mühürlerinin de bulunduğu sahte Bulgar pasaportuyla Selanik Havaalanı’nda yakalandı.
  • SAHTEKARLIK BU İNSANLARIN KANINDA VAR
  • bende diyarbakırlıyım,ama diğer kürt arkadasın söyledıklerıne katılmıyorum.guneydoğunu sorunu işşizliktir ve cehalettır.ailemde cok sayıda kişi kabın memuru..torpille girmediler.kimseye "sen kürtsün sana iş veremeyız" demedıler.en ıyı devlet unılerinde okudular.ben 30 yasındayım ayrımcılık görmedım...ne zamanki son 3 yıldan bu yana dtp ortamı gerdi.ve kürtlere kötü gözle baklımaya başlandı..askerımıde, dilimide,vatanımda cok cok sevıyorum..
  • DTP sizi temsil etmiyor olabilir, tiksiniyorda olabilirsiniz.Tek bayrak ve tek dillede yasamak isteyebilirsiniz ama ben bu tercihinizden dolayi sizde tiksinmiyorum.Sizi ve diger Turkleri oldugu kabul ediyorum.Birakin haksizlarsa zate her zaman (sizin demokrasi dediginiz ve layik olduugunuz) %10 barajini asamayacaklardir. Ben Londra`da,Paris`te Amsterdam`da ve Dusseldorft yasadim. Benim koyumu PKK yakti,benim koyumu Devlet yakti diyip bir suru iltica eden TURK taniyorum. Arilmak istemedigimii soyuyoruz, tarihimize kulturumuze dilimize karismayin yter. MGKda ayri, Diyarbakirda ayri konusanlara baksin Turkler once.Ozelestiri ve empati ihtyacini ola tek sey.biliyrsunuz.urkleronce iclerineki AB
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

Kıbrıs Rum Havayolları uçağı ile 23 Aralık’ta Baf’tan Sofya’ya gitmekte olan Sarıkaya’nın, Bulgaristan’daki kötü hava şartları nedeniyle uçağının Selanik’e inmesi üzerine pasaport kontrolünde Bulgar pasaportunun sahte olduğu belirlendi. Yunan güvenlik yetkilileri, yasadışı giriş ve sahte seyahat belgeleri kullanmak suçlarıyla Sarıkaya’yı tutuklayarak mahkemeye sevketti. Mahkeme, Sarıkaya’nın beraatine karar verdi. Sarıkaya, iltica talebine Yunan Kamu Düzeni Bakanlığı’ndan cevap verilinceye kadar Selanik Havaalanı’nda tutuluyor.

 

ESKİ DTP'Lİ SAHTE PASAPORTLA YAKALANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
SAHTEKARLIK BU İNSANLARIN KANINDA VAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bende diyarbakırlıyım,ama diğer kürt arkadasın söyledıklerıne katılmıyorum.guneydoğunu sorunu işşizliktir ve cehalettır.ailemde cok sayıda kişi kabın memuru..torpille girmediler.kimseye "sen kürtsün sana iş veremeyız" demedıler.en ıyı devlet unılerinde okudular.ben 30 yasındayım ayrımcılık görmedım...ne zamanki son 3 yıldan bu yana dtp ortamı gerdi.ve kürtlere kötü gözle baklımaya başlandı..askerımıde, dilimide,vatanımda cok cok sevıyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
DTP sizi temsil etmiyor olabilir, tiksiniyorda olabilirsiniz.Tek bayrak ve tek dillede yasamak isteyebilirsiniz ama ben bu tercihinizden dolayi sizde tiksinmiyorum.Sizi ve diger Turkleri oldugu kabul ediyorum.Birakin haksizlarsa zate her zaman (sizin demokrasi dediginiz ve layik olduugunuz) %10 barajini asamayacaklardir. Ben Londra`da,Paris`te Amsterdam`da ve Dusseldorft yasadim. Benim koyumu PKK yakti,benim koyumu Devlet yakti diyip bir suru iltica eden TURK taniyorum. Arilmak istemedigimii soyuyoruz, tarihimize kulturumuze dilimize karismayin yter. MGKda ayri, Diyarbakirda ayri konusanlara baksin Turkler once.Ozelestiri ve empati ihtyacini ola tek sey.biliyrsunuz.urkleronce iclerineki AB

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000