13 Kasım 2017, Pazartesi 09:11:11

'Eşimle bayramlaşır gibi öpüştük'

İstanbul-Bodrum seferini yapan uçakta çıkan “eşini evde öp kavgası” sonrası açıklama yapan Mehmet Tulunay, olay günü yaşananları anlattı. Tulunay, “Yaşadığımız şehre dönüyoruz diye sevinçten bayramlaşır gibi öpüştük” dedi.
  • Şirketin tepki gosteren arkadasa tek yön arabistan bileti hediye etmesini beklerdim.
  • TÜRK örf ve geleneklerinde olmayan 'toplum içerisinde öpüşme' olayını şiddetle kınıyorum. Çok terbiyesiz ve çirkin bir olay. Çoluk çocuk aile nin olduğu yerde öpüşme sahnesine kimsenin şahit olma mecburiyeti yoktur. Kişi derhal uçaktan indirilmeli idi. Avrupa da bile aşırıya giden çiftler başkalarını rahatsız edince uçaktan indirilir. Bunlar birde ahlaksızlığını küstahlık ile bastırıyorlar daha büyük terbiyesizlik. Bence THY direk Blackliste almalı!!!
  • Türk milleti neden asabi her konuda?Sevişemediği , sevişmeyi bilmediği için. O arıza çıkaran kesin iktidarsızdır.Bilmiyordur gariban , çocukları da hala leylekler getiriyor sanıyordur.
  • Bu şahsın açıklamalarından yola çıkarak herkes maşallah karalama/kin kusma/hakaret olaylarında görevinin hakkını vermiş. 'Bayramlaşır gibi öpüşmek' kavramını da en azından bu platformu takip edenlere kazandırdığı için beyefendiyi ayrıca tebrik ederdim.

İstanbul-Bodrum seferini yapan uçakta çıkan “eşini evde öp kavgası” sonrası açıklama yapan Mehmet Tulunay, olay günü yaşananları anlattı. Tulunay, “Yaşadığımız şehre dönüyoruz diye sevinçten bayramlaşır gibi öpüştük” dedi.

Atatürk Havalimanında önceki gün sabah saatlerinde meydana gelen olayda İstanbul-Bodrum seferini yapan özel bir havayolu şirketine ait uçakta iddiaya göre, balayından dönen yeni evli çift birbirini öptü. Uçakta bulunan başka bir yolcunun “eşini evde öp” uyarısıyla başlayan tartışma kavgaya dönüştü, uçakta bulunan birçok yolcunun tartışmaya dahil olmasıyla birlikte yaşanan gerginlik karakolda son buldu.

Yaşanan olay sonrası akşam uçağıyla Bodrum'a dönen Mehmet Tulunay, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, eşiyle bayramlaşır gibi öpüştüklerini ifade ederek şunları söyledi:

“Kısa bir süre önce evlenip eşimle balayına çıktık. 20 gün süren balayı sonunda eşimle birlikte Amerika uçağından İstanbul’a indik. Oradan da Bodrum uçağına bindik. Eşimle beraber yerimize geçip oturduk. Ülkemize döndüğümüz ve evimize döndüğümüz için sevinçliydik. O mutlulukla eşimle bayramlaşır gibi öptük birbirimizi. Olayın bu şekilde büyüyeceğini hiç düşünmedim" dedi. 

'Eşimle bayramlaşır gibi öpüştük'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Yallah ~ 7 ay önce
Şirketin tepki gosteren arkadasa tek yön arabistan bileti hediye etmesini beklerdim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AHLAKSIZ ~ 7 ay önce
TÜRK örf ve geleneklerinde olmayan 'toplum içerisinde öpüşme' olayını şiddetle kınıyorum. Çok terbiyesiz ve çirkin bir olay. Çoluk çocuk aile nin olduğu yerde öpüşme sahnesine kimsenin şahit olma mecburiyeti yoktur. Kişi derhal uçaktan indirilmeli idi. Avrupa da bile aşırıya giden çiftler başkalarını rahatsız edince uçaktan indirilir. Bunlar birde ahlaksızlığını küstahlık ile bastırıyorlar daha büyük terbiyesizlik. Bence THY direk Blackliste almalı!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asabi ~ 7 ay önce
Türk milleti neden asabi her konuda?Sevişemediği , sevişmeyi bilmediği için. O arıza çıkaran kesin iktidarsızdır.Bilmiyordur gariban , çocukları da hala leylekler getiriyor sanıyordur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
COOR. ~ 7 ay önce
Bu şahsın açıklamalarından yola çıkarak herkes maşallah karalama/kin kusma/hakaret olaylarında görevinin hakkını vermiş. 'Bayramlaşır gibi öpüşmek' kavramını da en azından bu platformu takip edenlere kazandırdığı için beyefendiyi ayrıca tebrik ederdim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000