23 Ocak 2017, Pazartesi 09:30:35

Esenboğa'dan direkt uçuş çağrısı

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, “Sağlık turizmi, termal turizm ve kongre turizmini geliştirmek için direkt uçuş konusunun bir an önce hallolması lazım” dedi.
  • Esenboğa'da iş başı yapalı yaklaşık 12 sene oldu.. Direk uçuş çağrısı vs. uzun süredir var ve sanırım bi' 12 sene daha duyacağız. Zamanında birtakım adımlar atılmıştı, teşvik için bütçe de ayrılmıştı. Ne oldu acaba bu 'adımlar'a ? Bunu da bir sorgulamak lazım bence. Saygılar..
  • Ankara'daki belediye herşeyden elini çeksin artık. Belediye ekmek üretir, havaş işletir, kömür satar, otobüs işletir zarar edince kimseye hesap vermez falan filan.
  • ego wardi kaldirdilar hizmet lazim birilerini zengin etmek degil
  • THY, İstanbul saplantısı yüzünden ESB dış hatları tamamen yabancı şirketlere terk etti. Ukrayna'dan Suudi Arabistan'a kadar ne ararsan var. Bir tek THY yok. Bu inat niye?

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, “Sağlık turizmi, termal turizm ve kongre turizmini geliştirmek için direkt uçuş konusunun bir an önce hallolması lazım” dedi.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve belediye meclis üyelerinin hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu Baran, Ankara ve ATO için güzel şeyler yapmak istediklerini belirterek şunları söyledi: “Ankara tüccarına borcumuz var. Yönetimimiz, komitelerimiz ve meclis üyelerimizle tüccarın önünü açma gayretindeyiz. Tüccarın sıkıntılarının farkındayız. 1 milyar TL’lik Nefes Kredisi ile 20 bin üyemize yardımcı olma niyetindeyiz. Ankara önemli bir sağlık merkezi. Sağlık turizmi, termal turizm ve kongre turizmini geliştirmek için direkt uçuş konusunun bir an önce hallolması lazım.” Keçiören’in nitelikli göç verdiğini söyleyenBelediye Başkanı Mustafa Ak ise şöyle konuştu: “İlçe olarak nitelikli konut ve nitelikli okul sıkıntısı yaşıyoruz. Yapılan yeni imar düzenlemeleriyle nitelikli konut sıkıntısının giderileceğini düşünüyoruz. Sizlerden nitelikli okul projelerimizde ve sosyal projelerimizde destek bekliyoruz.” Akyurt’ta yapılması planlanan fuar alanının bir an önce bitirilmesi gerektiğini de vurgulayan Başkan Ak, “Bir şehir turizm şehriyse, sanayi şehriyse ona göre yatırım yapılmalı. Tüm sektörlerin merkezi İstanbul olmuş durumda, tüm yatırımlar orada” dedi.

Esenboğa'dan direkt uçuş çağrısı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

ESB ~ 2 yıl önce
Esenboğa'da iş başı yapalı yaklaşık 12 sene oldu.. Direk uçuş çağrısı vs. uzun süredir var ve sanırım bi' 12 sene daha duyacağız. Zamanında birtakım adımlar atılmıştı, teşvik için bütçe de ayrılmıştı. Ne oldu acaba bu 'adımlar'a ? Bunu da bir sorgulamak lazım bence. Saygılar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Belediye ~ 2 yıl önce
Ankara'daki belediye herşeyden elini çeksin artık. Belediye ekmek üretir, havaş işletir, kömür satar, otobüs işletir zarar edince kimseye hesap vermez falan filan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rant ~ 2 yıl önce
ego wardi kaldirdilar hizmet lazim birilerini zengin etmek degil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ankaralı ~ 2 yıl önce
THY, İstanbul saplantısı yüzünden ESB dış hatları tamamen yabancı şirketlere terk etti. Ukrayna'dan Suudi Arabistan'a kadar ne ararsan var. Bir tek THY yok. Bu inat niye?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000