14 Mart 2017, Salı 13:03:51

Esenboğa'da 'fetö' gözaltısı

Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında, örgüt mensuplarının yurt dışına kaçışlarında yardımcı olduğu öne sürülen, Esenboğa Havalimanı'nda görevli bir memur, gözaltına alındı.
  • Mesala kabin memuru adi fbso 1 senelik bayan konyadako buyuk feto torpiliyle girdi,-thy annesi 1 yil once agziyla soylemisti 15 temmuzdan onceydi acaba simdi ne hissediyordur merak ediyordur boyle hainlere acimamak gerek ama hala calisiyor ustelik yeniden sinava alinsa ingilizceyi bile gecemez
  • bıktık artık kandırılanlardan
  • Tabi Avrupa ülkeleri ile bugünlerde ilişkilerimizde sıkıntı var. Özellikle de halk oyalamsı kampnya sürecinde bu belirgin hale geldi. Avrupa'nın belli başlı ülkelerinde seçimler var. Onlarında bu sürece olumsuz katkısı oluyor. Avrupa'da son yıllarda İslam korkusu, ırkçı söylemler ve milliyetçilik akımlar zemin kazanıyor. Bu da merkez siyaseti tehdit ediyor. Burada Türkiye bulunmaz bir malzeme. Bizim 5 milyonun üzerinde soydaşımız var. Bizim duruşumuz çok net. Diyoruz siz gelecek vizyonunuzu gözden geçirin. İngilitere'nin aytılma kararı AB'nın artık bir bürokrasi devleti olduğunu büyümenin geçerkleşmediğini refah endişesinin arttığını bundan dolayı içe kapanma var. Avrupa'nın vicdanı olan bir kitle var. Bunalrın sesi çıkmıyor. Marjinal siyasetin içinde olan partiler var. Onlar bizi hedef alıyor. İlişkileri germenin bize faydası olmaz Avrupa'ya zararı olur. KARŞILIĞI VERİLECEKTİR Dışişleri Bakanımızın uçağını indirilmemesi yapılan en büyük ayıptır. Aile Bakanımıza yapılan iş kontrolden çıkarmıştır. Fiili durumun karşılığı verilecektir. Bu konuda özür ve bu işe sebep olanlara hesap sorulması, vatandaşlarımıza yapılan şiddet mağdurlarına haklarının iade edilmesi. Büyükelçilerin gelmesini istemiyoruz dedik. Uçuş iznini iptali en büyük yanlıştır. Bundan sonrası izlenecek, zamanı gelince yapılacaktır. Tamamen ilişkileri kesmek değildir. Biz açıklama yapmadan görüşmeyi talep ettik. Görüştük. Görüşme tamamen işi yanlış olduğu ve düzeltilmesi gerektiği ile ilgiliydi. Biz bu noktaya glemsini istemiyoruz. İşin sonunda da bir oturalım yemek yiyelim dediler. Biz de herhangi bir karşılık vermedik. Konuşma tonumuzdan öyle bir teklifte bulundular. Oradan yaşanan olayın sıkıntısı ile sesimizi yükselttik. Büyükelçimiz burada gitmeyecek.
  • Ohal daha 10 sene bitmez. Vah ülkem vaah. Lan bir sene geçmiş yeni uyanmışlar. Adam kaçak falan değil orada çalışıyor işte. Demek şimdi işlerine geldi. Son zamanlarda boş konuştuysa göze batmış olabilir. Yoksa kimin ne olduğu belli.

Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında, örgüt mensuplarının yurt dışına kaçışlarında yardımcı olduğu öne sürülen, Esenboğa Havalimanı'nda görevli bir memur, gözaltına alındı. Gözaltına alınan Ahmet Ö.'nün Türk hava sahasındaki uçuşların tüm aşamalarına dair bilgilere ulaşma yetkisi olduğu belirlendi.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğünde, Havacılık Bilgi Yönetimi Memuru olarak çalışan Ahmet Ö, FETÖ soruşturması kapsamında Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı.

Esenboğa Havalimanı'nda görev yapan ve Türk hava sahasındaki uçuşların tüm aşamalarına dair bilgilere ulaşma yetkisi olduğu belirtilen Ahmet Ö'nün, örgüt mensuplarının yurt dışına kaçışlarına yardımcı olduğu öne sürüldü.

FETÖ'nün şifreli haberleşme programı "ByLock"u aktif kullandığı iddia edilen zanlının, bugüne kadar kaç örgüt mensubunun kaçışına yardım ettiği ve hangi yöntemleri kullandığının araştırıldığı kaydedildi.

Esenboğa'da 'fetö' gözaltısı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Onemsiz ~ 1 yıl önce
Mesala kabin memuru adi fbso 1 senelik bayan konyadako buyuk feto torpiliyle girdi,-thy annesi 1 yil once agziyla soylemisti 15 temmuzdan onceydi acaba simdi ne hissediyordur merak ediyordur boyle hainlere acimamak gerek ama hala calisiyor ustelik yeniden sinava alinsa ingilizceyi bile gecemez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAYIR ~ 1 yıl önce
bıktık artık kandırılanlardan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
4e ~ 1 yıl önce
Tabi Avrupa ülkeleri ile bugünlerde ilişkilerimizde sıkıntı var. Özellikle de halk oyalamsı kampnya sürecinde bu belirgin hale geldi. Avrupa'nın belli başlı ülkelerinde seçimler var. Onlarında bu sürece olumsuz katkısı oluyor. Avrupa'da son yıllarda İslam korkusu, ırkçı söylemler ve milliyetçilik akımlar zemin kazanıyor. Bu da merkez siyaseti tehdit ediyor. Burada Türkiye bulunmaz bir malzeme. Bizim 5 milyonun üzerinde soydaşımız var. Bizim duruşumuz çok net. Diyoruz siz gelecek vizyonunuzu gözden geçirin. İngilitere'nin aytılma kararı AB'nın artık bir bürokrasi devleti olduğunu büyümenin geçerkleşmediğini refah endişesinin arttığını bundan dolayı içe kapanma var. Avrupa'nın vicdanı olan bir kitle var. Bunalrın sesi çıkmıyor. Marjinal siyasetin içinde olan partiler var. Onlar bizi hedef alıyor. İlişkileri germenin bize faydası olmaz Avrupa'ya zararı olur. KARŞILIĞI VERİLECEKTİR Dışişleri Bakanımızın uçağını indirilmemesi yapılan en büyük ayıptır. Aile Bakanımıza yapılan iş kontrolden çıkarmıştır. Fiili durumun karşılığı verilecektir. Bu konuda özür ve bu işe sebep olanlara hesap sorulması, vatandaşlarımıza yapılan şiddet mağdurlarına haklarının iade edilmesi. Büyükelçilerin gelmesini istemiyoruz dedik. Uçuş iznini iptali en büyük yanlıştır. Bundan sonrası izlenecek, zamanı gelince yapılacaktır. Tamamen ilişkileri kesmek değildir. Biz açıklama yapmadan görüşmeyi talep ettik. Görüştük. Görüşme tamamen işi yanlış olduğu ve düzeltilmesi gerektiği ile ilgiliydi. Biz bu noktaya glemsini istemiyoruz. İşin sonunda da bir oturalım yemek yiyelim dediler. Biz de herhangi bir karşılık vermedik. Konuşma tonumuzdan öyle bir teklifte bulundular. Oradan yaşanan olayın sıkıntısı ile sesimizi yükselttik. Büyükelçimiz burada gitmeyecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
10 sene daha ~ 1 yıl önce
Ohal daha 10 sene bitmez. Vah ülkem vaah. Lan bir sene geçmiş yeni uyanmışlar. Adam kaçak falan değil orada çalışıyor işte. Demek şimdi işlerine geldi. Son zamanlarda boş konuştuysa göze batmış olabilir. Yoksa kimin ne olduğu belli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000