22 Ekim 2015, Perşembe 14:30:05

Esad'ın uçağı Türkiye'den geçemedi

Putin'le görüşen Esad Moskova'ya Türkiye üzerinden gidemedi.
  • Yaw ne adamlarsiniz yahu. Neymis bizim gücümüzü görün, Putin bizden korkmus. Hicmi birsey okumazsiniz siz be. Ulan Adam ne korkacak. Adamda bilinene göre 1500 Tane Atomkafali bomba var. NATO zaten bizimkini gaza getiriyor. Yok efendim keske sinir ihlali yapan Rus ucagini vursaydin, biz sizin arkanizdayiz. Vurda görelim ne oluyor ilk kacan NATO olacaktir. Gürcistan ile Ukraynada gördük oradada ilkin arkalarindalardi. Gaza gelmeyin biraz bilgi edinin öyle konusun. Bu mevzular Futbol macina benzemez biz onlari yeneriz saldirin diye. Bunu iyi düsünün. Adamlarin sadece 1 bombasi ülkeyi haritadan silme gücüne sahib.
  • Uçağın harita üzerindeki rotasında Hazar Denizinden direk Rus hava sahasına girdiği açık bariz ortada. Gürcistan hava sahasını yazan kim acaba?
  • It , iti isirmaz merak etmeyin
  • It , iti isirmaz merak etmeyin

Moskova’da gündeme dair önemli bir görüşme yaşandı. Beşar Esad, Rusya Devlet Başkanı Putin ile Suriye’deki son durumu görüştü. Esad’ın Putin’in daveti üzerine 2011 yılından bu yana ilk kez yurtdışı bir ziyarete çıktığı belirtiliyor.

ESAD’IN TÜRKİYE KORKUSU

Moskova’ya gitmek için yola çıkan Esad’ın uçağının Türkiye üzerinden geçmekten kaçındığı öğrenildi.

ORTADOĞU-HAZAR TURU ATTI

İçinde Esad’ın bulunduğu Rusya’ya ait uçak öncelikle Irak üzerinden geçerek İran’a ulaştı. Daha sonra rotasını Hazar Denizi ve Gürcistan hava sahalarına çeviren uçak Moskova’ya ulaştı. (Sözcü)

Esad’ın rotası:

Esad'ın uçağı Türkiye'den geçemedi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

W ~ 3 yıl önce
Yaw ne adamlarsiniz yahu. Neymis bizim gücümüzü görün, Putin bizden korkmus. Hicmi birsey okumazsiniz siz be. Ulan Adam ne korkacak. Adamda bilinene göre 1500 Tane Atomkafali bomba var. NATO zaten bizimkini gaza getiriyor. Yok efendim keske sinir ihlali yapan Rus ucagini vursaydin, biz sizin arkanizdayiz. Vurda görelim ne oluyor ilk kacan NATO olacaktir. Gürcistan ile Ukraynada gördük oradada ilkin arkalarindalardi. Gaza gelmeyin biraz bilgi edinin öyle konusun. Bu mevzular Futbol macina benzemez biz onlari yeneriz saldirin diye. Bunu iyi düsünün. Adamlarin sadece 1 bombasi ülkeyi haritadan silme gücüne sahib.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Git bir bak! ~ 3 yıl önce
Uçağın harita üzerindeki rotasında Hazar Denizinden direk Rus hava sahasına girdiği açık bariz ortada. Gürcistan hava sahasını yazan kim acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan dunya ~ 3 yıl önce
It , iti isirmaz merak etmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan dunya ~ 3 yıl önce
It , iti isirmaz merak etmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000