07 Ekim 2012, Pazar 09:24:55

ESAD'IN HELİKOPTERİNİ VURDULAR

Suriye’nin başkenti Şam’ın 12 kilometre yakınındaki El-Gota El-Şarkiye Bölgesi’nde Özgür Suriye Ordusu (ÖSO)’nun askerleri, uçak savar ile Esad ordusuna ait askeri bir helikopteri düşürdü.
  • Allahın verdiği canı bir tek ulu mevlam alır.. sen bu canı al bir de allah-u ekber diye bağırır...allah seni cehenneminde yaksın ki ondan af dilemek için kabirin de her saniye böyle bağırasın...ne suriyeyi tutarım ne diğer tarafı ama cinayet işleyip buna ulu mevlanın adını bunu karıştırmayın.
  • Allahu ekber deyip kardeş kanı döküyorlar. Bu ne biçim insanlık, yazıklar olsun size...
  • emperyalist guclerin amaci zaten iste budur arkadaslar. birtane musluman Allah diyerek adam oldurecek. digeri Allah diyerek kilincla kafa kesecek ve islami tum dunya boyle taniyacak.
  • Biz de birbirimizi öldürmedik mi 30 yıl kadar önce? Kardeş olsa ne yazar nifak girdi mi araya kimse kimseyi tanımaz arkadaş...

Helikopterin düşme anı saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde uçak savar mermilerinin helikopterin kuyruk kısmına isabet ettiği ve kuyruğun koptuğu görülüyor. Ardından helikopter düşüyor.

SURİYE ASKERİNİN İNFAZI KAMERADA

İç karışıklığın sürdüğü Suriye’de, muhalif askerlerin yakaladığı ve Suriye ordusuna bağlı asker olduğu iddia edilen bir kişinin öldürülmesi cep telefonu kameralarıyla kaydedildi. Akçakale’nin karşısında bulunan Telebyad’da yakın zamanda çekildiği iddia edilen görüntülerde; bazı muhalifler Esad’a bağlı asker olduğunu iddia ettikleri elleri bağlı, sivil kıyafetli bir kişiyi, otomobilin bagajından çıkardıktan sonra, yerleşim alanlarının yanındaki boş bir arazide tabanca ve kalaşnikof tüfekten açtıkları ateş ile öldürüyor. Yerleşim alanlarındakilerin de görüldüğü infaz sırasında, bazı muhaliflerin öldüğünü anladıkları, asker olduğu iddia edilen kişiye kurşun yağdırmaya devam ettikleri görülüyor.

ESAD'IN HELİKOPTERİNİ VURDULAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

rezillik.. ~ 6 yıl önce
Allahın verdiği canı bir tek ulu mevlam alır.. sen bu canı al bir de allah-u ekber diye bağırır...allah seni cehenneminde yaksın ki ondan af dilemek için kabirin de her saniye böyle bağırasın...ne suriyeyi tutarım ne diğer tarafı ama cinayet işleyip buna ulu mevlanın adını bunu karıştırmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Allahu ekber deyip kardeş kanı döküyorlar. Bu ne biçim insanlık, yazıklar olsun size...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emperyalist ~ 6 yıl önce
emperyalist guclerin amaci zaten iste budur arkadaslar. birtane musluman Allah diyerek adam oldurecek. digeri Allah diyerek kilincla kafa kesecek ve islami tum dunya boyle taniyacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kardeş...? ~ 6 yıl önce
Biz de birbirimizi öldürmedik mi 30 yıl kadar önce? Kardeş olsa ne yazar nifak girdi mi araya kimse kimseyi tanımaz arkadaş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000