26 Mart 2012, Pazartesi 15:16:54

ERZURUM-TEBRİZ BAŞLIYOR...

AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu, “Erzurum’dan Tebriz’e uçak seferleri başlıyor. Bu olay, Erzurum ekonomisini sıçratacak” dedi...
  • Batan qeminin mallari bunlar batık anadolujetle mi ucuracaksınız erz tebriz :))
  • Sinira yakin kentleri bu sayede sinirin diger tarafindaki kentlere hizli baglamanin kolay yolu. Güzel örnek.
Ticarette yılların hayalini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını açıklanan Yavilioğlu, Türk Hava Yolları ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alındığını açıkladı.

Erzurum’u önemli bir ticaret kapısı konumuna getirecek projeye, Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın da büyük destek verdiğini vurgulayan Yavilioğlu, tarihi İpek Yolu’nun Tebriz ayağının canlandırılması için atılan adımın çok kısa bir süre içerisinde başlayacağını vurguladı, şunları söyledi:

“Tebriz, ticari potansiyeli yüksek bir bölge. Erzurum’un çevresiyle ticari ilişkilerini artırması bölgeye de büyük yararlar sağlayacaktır. Bu bağlamda Tarihi İpek Yolu’nun Tebriz ayağı için atılan adımlardan olumlu sonuç aldık. Sağlık Bakanımızın da verdiği büyük destekle, Ankara-Erzurum-Tebriz uçak seferleri haftada 2 veya 3 gün yapılacak. Bu girişim, Erzurum’u önemli bir Ticari kapı konumuna getirecek bu bölgenin gelişmesine vesile olacak. Bize bu konuda destek veren Türk Hava Yolları’na teşekkür ediyorum.”
ERZURUM-TEBRİZ BAŞLIYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
Batan qeminin mallari bunlar batık anadolujetle mi ucuracaksınız erz tebriz :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sinira yakin kentleri bu sayede sinirin diger tarafindaki kentlere hizli baglamanin kolay yolu. Güzel örnek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000