17 Mart 2010, Çarşamba 10:41:50

Erzincan Havaalanı kapatılıyor!

Erzincan Havaalanı, inşaat çalışmaları nedeniyle 3 ay süreyle hava trafiğine kapatılacak.
  • terminal binası inşaatı zaten yazın başlamıştı, yeni bir şey değil, bütün havaalanlarında yenileme çalışmaları yapılıyor bu sadece erzincana has bir durum değil olayı farklı yerlere çekmeyin. piste yapılan iyileştirme de kaplamadan ibaret. yeni pist falan yapılmıyor. erzincan uçaklarına binerseniz Türkiye de ki havacılığın ne kadar geliştiğini görürsünüz % 80 % 90 doluluklarda uçan uçaklar onlar. Gözünüzü açıp etrafa bakıni sadece Erzincan da gelişmiyor sivil havacılık bütün Türkiye de gelişiyor.
  • BENCE BURDA BAKANIN OLMASI DAHA ETKİN.YANI YOLCU FELAN BAHANE....MARDİNDE HER UÇAK DOLU GİDİYOR.AMA GEL GELELİM PİSTTİ 2500METRE TERMİNAL BİNASIDA ÇOK KÜÇÜK.GÜNDE 3-4 UÇAK İNİP KALKIYOR.
  • 213.ooo nüfuslu erzincan a dış hatlar terminali yapılıyor, 1.250.000- nüfuslu orgi gelecek bahara... giresun dan veya ordu dan bir ulaştırma bakanı çıkması lazım...
  • Ben işim gereği sık sık Erzincan'a gidiyorum. Her defasında da doluluk oranın yüksek seviyelerde olduğunu ve mevcut havaalınının gerçekten yetersiz olduğunu görüyorum. Bu işin Bakanla Müdürle alakası yok. İhtiyacı olan yere hizmet götüreceksin ki devlet olasın. Lütfen gereksiz yere tartışmaya girmeyelim. Kıskaçlık krizleri bizleri başarısızlığa sürükler...

Havaalanına dış hatlar terminali ile yeni bir pistin yapımı için 1 Nisanda çalışma başlatılacak.

İnşaat çalışmalarının 3 ay içerisinde tamamlanmasının planlandığı, bu dönemde havaalanının uçak trafiğine kapatılacağı belirtildi.

Yetkililer, nisan, mayıs ve haziran aylarında Erzincan Havaalanı’ndan yapılması planlanan uçak seferlerinin Erzurum Havalimanı üzerinden gerçekleştirileceğini bildirdi.

Erzincan Havaalanı kapatılıyor!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 8 yıl önce
terminal binası inşaatı zaten yazın başlamıştı, yeni bir şey değil, bütün havaalanlarında yenileme çalışmaları yapılıyor bu sadece erzincana has bir durum değil olayı farklı yerlere çekmeyin. piste yapılan iyileştirme de kaplamadan ibaret. yeni pist falan yapılmıyor. erzincan uçaklarına binerseniz Türkiye de ki havacılığın ne kadar geliştiğini görürsünüz % 80 % 90 doluluklarda uçan uçaklar onlar. Gözünüzü açıp etrafa bakıni sadece Erzincan da gelişmiyor sivil havacılık bütün Türkiye de gelişiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
BENCE BURDA BAKANIN OLMASI DAHA ETKİN.YANI YOLCU FELAN BAHANE....MARDİNDE HER UÇAK DOLU GİDİYOR.AMA GEL GELELİM PİSTTİ 2500METRE TERMİNAL BİNASIDA ÇOK KÜÇÜK.GÜNDE 3-4 UÇAK İNİP KALKIYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
213.ooo nüfuslu erzincan a dış hatlar terminali yapılıyor, 1.250.000- nüfuslu orgi gelecek bahara... giresun dan veya ordu dan bir ulaştırma bakanı çıkması lazım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ben işim gereği sık sık Erzincan'a gidiyorum. Her defasında da doluluk oranın yüksek seviyelerde olduğunu ve mevcut havaalınının gerçekten yetersiz olduğunu görüyorum. Bu işin Bakanla Müdürle alakası yok. İhtiyacı olan yere hizmet götüreceksin ki devlet olasın. Lütfen gereksiz yere tartışmaya girmeyelim. Kıskaçlık krizleri bizleri başarısızlığa sürükler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000