16 Nisan 2013, Salı 14:50:13

EROL KÖSE'DEN KABİN MEMURLARINA AĞIR İTHAMLAR!

Magazin dünyasının sivri dilli ismi Erol Köse, bu kez kabin memurlarını hedef alınca hostesler ayağa kalktı. TASSA, Köse hakkında yasal yollara başvuracağını açıkladı.
  • adam haklı valla. zaten namusuyla çalışanları sözlerinden dışarı tutmuş. bir sürü hostes tanıyorum hep zengin yolcu avında
  • şu haberde yazan şahsa destek yorumu yazanlar, kabin memurluğu için sınava girip ingilizceniz mi yeterli görülmedi? yoksa mülakatta mı elendiniz ? (tahminim psikolog eşliğindeki kısımda oldukça zorlandınız ve uygun görülmediniz) bu hırsınız, hazımsızlığınız bizlere değil kendinize zarar.
  • İki uçuş arasında beni uykumdan ettin sende adammısın be erol köse,daha bu sabaha karsı ucusu giderken ogrendim biz kabin ekiplerine ettigin lafları bak anla ne kadar cok uçuyoruzki daha yeni ögrenebiliyorum bizimle ilgili sözlerini bile uçuştan geldim o manasız laflarını gordum iyicene tiksindim senden pislik herif,senin yüzünden uykumdan oldum suan biz ukudan uçuşa giden insanlarız ugraşma bizimle zaten yamuk tiplisin ALLAH iyicine çarpar seni (medyum)KETO'ya dönersin..agzından YANİ..YANİ..diye birsey cıkar başka şey diyemez hale gelirsin uzatma bize dil otur edebinle kendini haddini bil!
  • bir insan ancak bu kadar havacılıktan bir haber olabilir. "garsonlukmuş" hıhı tabi. Sen kendi işine bak mükemmel insan.

Doktor kimliğinin dışında magazin dünyasındaki ilginç çıkışları ve ünlüler hakkındaki tespitleriyle sık sık medyanın gündemine gelen Erol Köse, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da kabin memurlarına hakaretler yağdırdı.

Kabin memurlarına ağır ithamlar yağdıran Köse, eleştirinin dozunu artırınca birçok kişiden sert tepki aldı. Kabin Memurları Derneği TASSA da Köse hakkında yasal yollara başvuracağını açıkladı.

İşte Köse’nin attığı bazı twitler:

TASSA'NIN KONUYA İLİŞKİN AÇIKLAMASI

EROL KÖSE'DEN KABİN MEMURLARINA AĞIR İTHAMLAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (123)

doğru söz ~ 5 yıl önce
adam haklı valla. zaten namusuyla çalışanları sözlerinden dışarı tutmuş. bir sürü hostes tanıyorum hep zengin yolcu avında

Yanıtla

Kalan karakter 1000
planetcaravan ~ 5 yıl önce
şu haberde yazan şahsa destek yorumu yazanlar, kabin memurluğu için sınava girip ingilizceniz mi yeterli görülmedi? yoksa mülakatta mı elendiniz ? (tahminim psikolog eşliğindeki kısımda oldukça zorlandınız ve uygun görülmediniz) bu hırsınız, hazımsızlığınız bizlere değil kendinize zarar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emektar k/a ~ 5 yıl önce
İki uçuş arasında beni uykumdan ettin sende adammısın be erol köse,daha bu sabaha karsı ucusu giderken ogrendim biz kabin ekiplerine ettigin lafları bak anla ne kadar cok uçuyoruzki daha yeni ögrenebiliyorum bizimle ilgili sözlerini bile uçuştan geldim o manasız laflarını gordum iyicene tiksindim senden pislik herif,senin yüzünden uykumdan oldum suan biz ukudan uçuşa giden insanlarız ugraşma bizimle zaten yamuk tiplisin ALLAH iyicine çarpar seni (medyum)KETO'ya dönersin..agzından YANİ..YANİ..diye birsey cıkar başka şey diyemez hale gelirsin uzatma bize dil otur edebinle kendini haddini bil!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ggg ~ 5 yıl önce
bir insan ancak bu kadar havacılıktan bir haber olabilir. "garsonlukmuş" hıhı tabi. Sen kendi işine bak mükemmel insan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000