10 Mart 2013, Pazar 10:05:04

ERMENİSTAN'A HAVAYOLU ŞOKU!

Avrupa'daki 3 havayolu şirketi, Ermenistan seferlerini durdurma kararı aldı.
  • Beter olun . Bir gün acınızdan ölüceksiniz . İşgal ettiğiniz Karabağ bölgesinden çekileceksiniz Kahrolsun Ermenistan yaşasın Azerbaycan !!!
  • air baltic zaten uçuşlarını yaz aylarında durdurmuştu.milli havayolu,armavia da kriz ile boğuşuyor.air france,austrian,lufthansa buradaki köklü kuruluşlardır ve bunların en büyük aslan pazar payı aeroflot'dur.
  • Soykirim yapti dedigin Turkiye ve Turkler bugun 100.000 den fazla ermeni nin ozellikle Istanbul'da kacak calismasina goz yumuyor siz hala soykirim dan,toprak ve tazminat istemekten bahsediyorsunuz !!! O kadar delikanliysaniz neden kacak calismak icin buraya geliyorsunuz??? Neden agababalariniz Rusya,Fransa,Amerika'ya gitmiyorsunuz??? Sizi almiyorlar mi oralara??? Emperyalistlerin usagi olmaktan vazgecin artik!!!
  • Siz merak etmyin. Fransızlar yardıma yetişir. AIR FRANCE hemen başlayıver Erivan seferlerine. Ne de olsa Ermenilerin en büyük destekçisi Fransa değil mi?

Ermenistan Seyahat Acenteleri Birliği'nden yapılan açıklamaya göre, British Airways, Lot Polish Airlines ve Latvian Air Baltic artık Ermenistan'a uçuş gerçekleştirmeyecek. Özellikle Polonya konusunda çok büyük hayal kırıklığına uğratıldıklarını belirten Ermenistan makamları, Polonya'da artan hayat kalitesi ve iki ülke ilişkilerinde görülen ilerlemeden dolayı yapılan seyahatlerin ticari ilişkilere de olumlu etki gösterdiğini savundu.

Avrupa'nın önemli havayolu şirketlerinin Ermenistan seferleri durdurma kararının sebebi ise Erivan'daki Zvartnots Havalimanı'nın yetersiz koşulları ve hizmet karşılığı olmadan yüksek meblağlar talep edilmesi olarak açıklandı.

ERMENİSTAN'A HAVAYOLU ŞOKU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Spike ~ 5 yıl önce
Beter olun . Bir gün acınızdan ölüceksiniz . İşgal ettiğiniz Karabağ bölgesinden çekileceksiniz Kahrolsun Ermenistan yaşasın Azerbaycan !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hamburg/tolga ~ 5 yıl önce
air baltic zaten uçuşlarını yaz aylarında durdurmuştu.milli havayolu,armavia da kriz ile boğuşuyor.air france,austrian,lufthansa buradaki köklü kuruluşlardır ve bunların en büyük aslan pazar payı aeroflot'dur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ermenistan'a... ~ 5 yıl önce
Soykirim yapti dedigin Turkiye ve Turkler bugun 100.000 den fazla ermeni nin ozellikle Istanbul'da kacak calismasina goz yumuyor siz hala soykirim dan,toprak ve tazminat istemekten bahsediyorsunuz !!! O kadar delikanliysaniz neden kacak calismak icin buraya geliyorsunuz??? Neden agababalariniz Rusya,Fransa,Amerika'ya gitmiyorsunuz??? Sizi almiyorlar mi oralara??? Emperyalistlerin usagi olmaktan vazgecin artik!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fransa yardım eder ~ 5 yıl önce
Siz merak etmyin. Fransızlar yardıma yetişir. AIR FRANCE hemen başlayıver Erivan seferlerine. Ne de olsa Ermenilerin en büyük destekçisi Fransa değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 5 yıl önce
bu sebebten AF kullanmaktan oldugu kadar kaciniyorum.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000