08 Kasım 2012, Perşembe 10:33:21

ERMENİSTAN UÇAĞINDA NELER VAR?

Erzurum'a indirilen ikinci Ermenistan uçağında da yardım için gönderilen gıda maddeleri çıktı.
  • Ermenistan'ın amacı yardım götürmek değil, tamamen Türk hava sahasını taciz etmek ve dikkati üzerine toplamaktır. Devlet çok dikkatli olmalı burada, tekrar tekrar gelir de, "zaten bakmıştık, kesin yardım falandır" demeyip dikkati toplamayı başaran tüm uçuşlara el atmalıdır. Uçaklar zaten havada tespit edilmiyor içinde silah falan var mıdır diye, tamamen derin devlet, yurt dışındaki ajanlar.
  • bu bir oyun!!!
  • suriyelilere helva yapmaya gdiyolarmış
  • çok saçma bir yardım uçağı.o uçağı oraya göndermek için harcadığınız parayı oradaki yetkili mercilerin hesabına yatırsanız onun 100 katı malzeme alınır.bu işte başka bir oyun var gibi görünüyor eğer uçaktan çıkanlar gerçekten bunlarsa

Suriye'ye askeri malzemeler gönderilmesini önlemek için Türkiye'ye  indirilen üçüncü uçaktan yardım malzemeleri çıktı.

Bir süre önce yine Erzurum'a indirilen Air Armenia şirketine ait ikinci uçak bugün Erzurum'a indirildi. Uçakta askeri malzeme bulunup bulunmadığı kontrol edilirken, tıpkı ilk uçakta olduğu gibi bu uçakta da yardım için gönderilen gıda malzemeleri bulunduğu tespit edildi. Gönderilen gıda malzemelerinin miktarlarının az olması ise dikkat çekti.

İşte uçaktan çıkan yardım malzemeleri:

- 1 şişe ayçiçek yağı

-1 şişe sebze yağı

-1 kg şeker

- 1 kg pirinç

- 4 kg tahıl 

- 2 kutu reçel

- 1 kutu sebze 

- 1000 paket süt tozu

- 1000 kg peynir 

Airporthaber.com ÖZEL

10:39: Erzurum'a indirilen Air Armenia şirketine ait uçaktan indirilen malzemeler az önce tekrar uçağa yüklendi ve Air Armenia uçağı dakikalar önce Erzurum'dan havalandı.

ERMENİSTAN UÇAĞINDA NELER VAR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Enver ~ 6 yıl önce
Ermenistan'ın amacı yardım götürmek değil, tamamen Türk hava sahasını taciz etmek ve dikkati üzerine toplamaktır. Devlet çok dikkatli olmalı burada, tekrar tekrar gelir de, "zaten bakmıştık, kesin yardım falandır" demeyip dikkati toplamayı başaran tüm uçuşlara el atmalıdır. Uçaklar zaten havada tespit edilmiyor içinde silah falan var mıdır diye, tamamen derin devlet, yurt dışındaki ajanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
oyun ~ 6 yıl önce
bu bir oyun!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
suriyelilere helva yapmaya gdiyolarmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
çok saçma bir yardım uçağı.o uçağı oraya göndermek için harcadığınız parayı oradaki yetkili mercilerin hesabına yatırsanız onun 100 katı malzeme alınır.bu işte başka bir oyun var gibi görünüyor eğer uçaktan çıkanlar gerçekten bunlarsa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000