15 Ekim 2012, Pazartesi 11:49:12

ERMENİSTAN UÇAĞI ERZURUM'A İNDİRİLDİ (GÜNCELLENDİ)

Ermenistan Havayolları'na ait bir uçak Erzurum'a indirildi.
  • TC tescilli tüm uçakların da akibeti bundan sonra aynı olacaktır.Devam edin bakalım neo ittihatçılar ;dün Almanya yalakası idiniz bugün ABD yalakası oldunuz.
  • Enver paşa sayesinde Türk tescilli uçaklar, yakında doğu ,güneydoğu,güney hatlarında bu 500 promilli alkollü kafa ile giderse , uluslararası uçuşlarda çıkış yapabilecekleri hava sahalarının kapanması nedeni uçuş yapamayacaklar.Kuzey kısım ne zaman kızar da hava sahasını kapatır , şimdilik meçhul.
  • Suriye ye giden her süpheli ucak aranmali.rusya ne yapabildi hani?
  • hepiniz sol tarafa toplanin ve duymayip urperenler sag tarafa. Savas cikarsa siz soldakiler on saflara lutfen (zannetmeyin basbakanin oglu yaninizda olur, o benimle arka saflarda evinin bekciligini yapar.) Simdi senaryo zamani: TC ucaklari her muttefik ulke kalkisi (ornegin japonya)sonrasi aramalara tabi tutulsa, ve/veya o sozde "dusman" ulkeler teker teker hava sahalarini kapatsa(ornegin sadece Irak ve Iran.) Ne olur aceba? Onlarin zaten batiya hic ucus agirliklari yok biz kapatsakta olur kapatmasakta. Adim Adim yaklasiyoruz savas ve bu senaryoya, soldakilere kolay gelsin ben TV karsisinda seyrederim olani biteni.....

Ermenistan'a ait bir uçak arama yapılmak için Erzurum'daki havalimanına indirildi.

Bu bilgiyi doğrulayan Erzurum Valiliği uçakta aramanın devam ettiğini bildirdi.

Airporthaber'e gelen bilgilere göre uçağın Air Armenia adlı bir kargo şirketine ait Antonov 12 tipi uçak olduğu bildirildi.

Ayrıntılar geliyor...

ERMENİSTAN UÇAĞI ERZURUM'A İNDİRİLDİ (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

KISA KISAS ~ 6 yıl önce
TC tescilli tüm uçakların da akibeti bundan sonra aynı olacaktır.Devam edin bakalım neo ittihatçılar ;dün Almanya yalakası idiniz bugün ABD yalakası oldunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İTTİHAT VE TERRAKİLİLER ~ 6 yıl önce
Enver paşa sayesinde Türk tescilli uçaklar, yakında doğu ,güneydoğu,güney hatlarında bu 500 promilli alkollü kafa ile giderse , uluslararası uçuşlarda çıkış yapabilecekleri hava sahalarının kapanması nedeni uçuş yapamayacaklar.Kuzey kısım ne zaman kızar da hava sahasını kapatır , şimdilik meçhul.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
icimizdeki ermenilere ~ 6 yıl önce
Suriye ye giden her süpheli ucak aranmali.rusya ne yapabildi hani?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İNTİKAM ~ 6 yıl önce
Soğuk yendiğinde lezzeti artar.
gurur ve sevincli kardeslerim.. ~ 6 yıl önce
hepiniz sol tarafa toplanin ve duymayip urperenler sag tarafa. Savas cikarsa siz soldakiler on saflara lutfen (zannetmeyin basbakanin oglu yaninizda olur, o benimle arka saflarda evinin bekciligini yapar.) Simdi senaryo zamani: TC ucaklari her muttefik ulke kalkisi (ornegin japonya)sonrasi aramalara tabi tutulsa, ve/veya o sozde "dusman" ulkeler teker teker hava sahalarini kapatsa(ornegin sadece Irak ve Iran.) Ne olur aceba? Onlarin zaten batiya hic ucus agirliklari yok biz kapatsakta olur kapatmasakta. Adim Adim yaklasiyoruz savas ve bu senaryoya, soldakilere kolay gelsin ben TV karsisinda seyrederim olani biteni.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000