20 Haziran 2018, Çarşamba 12:02:31

Erdoğan'ın uçağı 'Yeni Havalimanı'na kaçta inecek?

29 Ekim 2018'e resmen açılması planlanan havalimanına ilk uçuş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da içinde bulunacağı uçakla yarın gerçekleştirilecek. Peki, tarihi uçuşun programı nasıl olacak? Ayrıntılara AirportHaber ulaştı.
  • Ülkemiz burada bazı yalakaların yazdığı gibi sözde gelişmiş, zenginleşmiş ise, niye asgari ücret 1600 tl ve gelire göre dünyada en pahalı araba, benzin, dogalgaz, elektrik, et, pasaport, dolaylı vergiler burada? Neden adalet yok, suç patlama yapmış, döviz, faiz fırlamış, ekonomi bitik halde, işsizlik oranı yüzde yirmiden fazla, ithalatta rekor kırılıyor, vatandaş tarihte olmadığı kadar çok borçlandırılıyor? Neden hayvancılık ve tarımda rezalet haldeyiz? Soğan fiyatı niçin aldı başını gitti? Göçü önlemeyip, ülke nüfusunun çeyreğini ve yatırımın çoğunu bir bölge ve şehirde toplamak takdir edilecek birşey mi? Bunlara cevap verin, verebilirseniz tabii...
  • 14 yıl da harcanmış..iktidarlarının öncesindeki tüm Türkiye Cumhuriyeti hükumetleri dönemlerinde harcanan toplam paranın 2 katından fazla..bu paraya 3.havalimani,köprüler gibi yap islet-devret projeleri dahil degil..nereye harcandı bu milletin parası..
  • ÇATLASANIZDA PATLASANIZDA BURDA KLAVYE DELİKANLILIĞI YAPIP GERÇEKTE TROLL OLSANIZDA REİS GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYO HEPİNİZİ SANDIĞA GÖMMEYE GELİYOR
  • Yaşasın Berlin New Airport. Almanlara laf yok. Bizde is bitirenlere eleştiri var öyle mi?

Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük projesi olan İstanbul Yeni Havalimanı'nda çalışmalar tüm hızlıyla sürüyor. 29 Ekim 2018'e resmen açılması planlanan havalimanına ilk uçuş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da içinde bulunacağı uçakla yarın gerçekleştirilecek. Peki, tarihi uçuşun programı nasıl olacak? Ayrıntılara AirportHaber ulaştı.

Cumhuriyetimizin ilanının 95'inci yıldönümü olan 29 Ekim 2018’de resmen açılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı'nda inşaat çalışmalarında son aşamaya gelinirken havalimanın ilk konuğu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olacak.

Kalibrasyon uçağıyla son testleri yapılan pistin hazır hale getirildiği öğrenilirken yeni havalimanına ilk inen  ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı taşıyan uçak olacak. AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yarın 17:00'da başlaması planlanan Gaziantep'te gerçekleştireceği miting sonrasında İstanbul'a hareket edeceği öğrenildi. 

TARİHİ UÇUŞ GAZİANTEP'TEN GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Mitinglerine TC-ANA kuyruk tescilli A319 tipi VIP uçakla katılan Erdoğan'ın Gaziantep mitingine de bu uçakla gideceği ve İstanbul Yeni Havalimanı'na da TC-ANA uçuş yapacağı kesinleşti. İstanbul Yeni Havalimanı'na gelecek uçağın 20:15 sularında inişinin planlandığı belirtildi.

Öte yandan tarihi uçuşun Cumhurbaşkanlığı akreditasyon kartı sahibi basın mensupları tarafından takip edileceği, diğer basın mensuplarının takibi konusunda ise henüz bir karar alınmadığı öğrenildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

Erdoğan'ın uçağı 'Yeni Havalimanı'na kaçta inecek?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

Cümle yalaka dalkavuklara... ~ 30 gün önce
Ülkemiz burada bazı yalakaların yazdığı gibi sözde gelişmiş, zenginleşmiş ise, niye asgari ücret 1600 tl ve gelire göre dünyada en pahalı araba, benzin, dogalgaz, elektrik, et, pasaport, dolaylı vergiler burada? Neden adalet yok, suç patlama yapmış, döviz, faiz fırlamış, ekonomi bitik halde, işsizlik oranı yüzde yirmiden fazla, ithalatta rekor kırılıyor, vatandaş tarihte olmadığı kadar çok borçlandırılıyor? Neden hayvancılık ve tarımda rezalet haldeyiz? Soğan fiyatı niçin aldı başını gitti? Göçü önlemeyip, ülke nüfusunun çeyreğini ve yatırımın çoğunu bir bölge ve şehirde toplamak takdir edilecek birşey mi? Bunlara cevap verin, verebilirseniz tabii...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2TrilyonDolar ~ 1 ay önce
14 yıl da harcanmış..iktidarlarının öncesindeki tüm Türkiye Cumhuriyeti hükumetleri dönemlerinde harcanan toplam paranın 2 katından fazla..bu paraya 3.havalimani,köprüler gibi yap islet-devret projeleri dahil degil..nereye harcandı bu milletin parası..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RTE ~ 1 ay önce
ÇATLASANIZDA PATLASANIZDA BURDA KLAVYE DELİKANLILIĞI YAPIP GERÇEKTE TROLL OLSANIZDA REİS GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYO HEPİNİZİ SANDIĞA GÖMMEYE GELİYOR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yav ~ 1 ay önce
yav he he :)
Kamil ~ 1 ay önce
Kardeşim bunların Pazartesi sabahında neler hissedeceklerini düşünmek bile içimin yağlarını eritiyor.
yavas gelsin ~ 1 ay önce
hortumunuz kesilince acliktan agziniz kokacak ise yaramaz parazitler:)
He canim he ~ 1 ay önce
Izmirde ince vardı bugün. 2.5 milyon kisiye seslendi. Senin reis yenikapıda toplama 200bin kişi bulamadı. 24 haziranda bay bay.
Brandenburg ~ 1 ay önce
Yaşasın Berlin New Airport. Almanlara laf yok. Bizde is bitirenlere eleştiri var öyle mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000