17 Temmuz 2017, Pazartesi 08:40:58

Erdoğan'ı selamlayan pilot kim çıktı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hava korumasını üstlenen ve ‘Ana’ uçağına eşlik eden ekibin başındaki Hava Albay Mete Kuş, FETÖ kumpasıyla bir dönem görevinden alınmıştı
  • Bu adam gibi adamin resmini ismini sesini duyunca cilgina donen, hazmedemeyen, ayni zamanda demokrasi diye kendini yirtan %53 ile cumhurbaskani olunca ulkenin %53u salak diyen yani isine geldigi gibi envai karakterli pardon karaktersiz olan ne kadar da cok insan var. Rabbim, Dunya dondukce Tayyip Erdoğan gibi yoneticiler nasip etsin bu ulkeye insaAllah.
  • Diploması bile olmayan birinin ardından koşanların psikolojik tedaviye ihtiyacı vardır.
  • HAK ETMEYEN İNSANLARA HAK ETMEDİKLERİ LAKAPLARLA HİTAP ETMEYİN..! İLGİLİ KİŞİYE UYAN DAHA GÜZEL(!) LAKAPLAR VAR..
  • Dunya lideri. Arkandayiz rte!!!!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hava korumasını üstlenen ve ‘Ana’ uçağına eşlik eden ekibin başındaki Hava Albay Mete Kuş, FETÖ kumpasıyla bir dönem görevinden alınmıştı.

Konya 3'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'ndaki 132'nci Filo, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hava korumalığını yapıyor. Hava Koruma Ekibi'nin başında ise bir dönem FETÖ kumpasına kurban giden Hava Albay Mete Kuş yer alıyor.

FİLO KOMUTANI

FETÖ'nün Hava Kuvvetleri ve Konya 3'üncü Ana Jet Üssü'ndeki yapılanmasını deşifre ettiği için bir dönem görevinden alınan Hava Pilot Albay Mete Kuş, şimdilerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın havadaki koruma ekibinin başında yer alan isim. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Ana' uçağı ile seyahat ederken en güvendiği isim olan Albay Kuş, anı zamanda 3'üncü Ana Jet Üssü'nde Hava Harekât ve 132'nci Filo'nun komutanlığını da yapıyor. Cumhurbaşkanı'nın seyahatleri sırasında 'Ana' uçağına kendi kullandığı ve ekibinde yer alan bir diğer F-16 ile korumalık yapan Pilot Albay Mete Kuş, Dünya Pilotlar Günü'nde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Erdoğan tarafından kabul edilmişti.

ERDOĞAN'DAN SELAMLAMA

15 Temmuz günü Cumhurbaşkanı'nın Ankara'dan İstanbul seyahatine F-16 ile eşlik eden Hava Pilot Albay Kuş'a, Cumhurbaşkanı Erdoğan uçak içinden el sallayarak selam vermiş ve yanındakilere "Bu bizim Mete" demişti. Cumhurbaşkanı'nın selamı üzerine Albay Kuş da, F-16 ile 'Ana' uçağının kanadına kadar yaklaşarak bu selama karşılık vermişti. (Sabah)

Erdoğan'ı selamlayan pilot kim çıktı?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Reis ~ 1 yıl önce
Bu adam gibi adamin resmini ismini sesini duyunca cilgina donen, hazmedemeyen, ayni zamanda demokrasi diye kendini yirtan %53 ile cumhurbaskani olunca ulkenin %53u salak diyen yani isine geldigi gibi envai karakterli pardon karaktersiz olan ne kadar da cok insan var. Rabbim, Dunya dondukce Tayyip Erdoğan gibi yoneticiler nasip etsin bu ulkeye insaAllah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Diploma ~ 1 yıl önce
Diploması bile olmayan birinin ardından koşanların psikolojik tedaviye ihtiyacı vardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LAKAPLARI KİRLETMEYİN ~ 1 yıl önce
HAK ETMEYEN İNSANLARA HAK ETMEDİKLERİ LAKAPLARLA HİTAP ETMEYİN..! İLGİLİ KİŞİYE UYAN DAHA GÜZEL(!) LAKAPLAR VAR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Grb ~ 1 yıl önce
Dunya lideri. Arkandayiz rte!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000