21 Haziran 2018, Perşembe 19:25:45

Erdoğan'dan İstanbul Yeni Havalimanı'na tarihi iniş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'a yapılan yeni havalimanına ilk inişi gerçekleştiriyor.
  • Herkes yorumcu maazallah ağzı olan dokturuyor bu ülkenin en büyük yatırım i ve Türkiye nin prestij projesi bunu hayata geçiren sayın cumhurbaşkanımız bununla alakalı ti yapan arkadaşlar gelip gitmeyin ve kullanmayın çekemeyen anten değil uydu taksin
  • TV ler mecburiyetten inişin canlı yayınını yaptılar. Diğer yanda İzmirde milyonlar tarih yazdı. Kızmayın ama bizim mitingte bedava simit yoktu. Suriyeli yoktu. Afrikalı yoktu. GErçek vatanseverler vardı. Keşke izleyip medeni bir miting nasıl olur öğrenseydiniz. Yerlerde bir tane sigara izmariti yoktu. Yenikapıda millet Türk bayraklarını yere atıp üstüne bastı. İşte aradaki küçük ama medeni fark.
  • Döviz ve faiz fırlamış, ekonomi, tarım, hayvancılık bitik halde,eti geçtim soğan, patates fiyatları rekor kırıyor, iyi bir şey oldu mu kendilerini yere göğe sığdıramayıp kötü bir şey oldu mu da dış mihraklara suçu atan para sıfırlayıcı, gemicik sahiplerine hala utanmadan yalakalık yapanlar var. Vatandaş aç kalınca inşaat yiyecek değil mi? Durmak yok kula kulluk etmeye devam.
  • Allah yardimcin olsun Reis

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'a yapılan yeni havalimanına ilk inişi gerçekleştiriyor.

Partisinin seçim çalışması için Gaziantep'te bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mitingin ardından TC-ANK kuyruk tescilli uçak İstanbul Yeni Havalimanı'na inmek üzere Gaziantep Havalimanı'ndan kalkış yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı taşıyan uçak İstanbul Yeni Havalimanı'na iniş yaptı.
 

Erdoğan'dan İstanbul Yeni Havalimanı'na tarihi iniş

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Emrah ~ 1 ay önce
Herkes yorumcu maazallah ağzı olan dokturuyor bu ülkenin en büyük yatırım i ve Türkiye nin prestij projesi bunu hayata geçiren sayın cumhurbaşkanımız bununla alakalı ti yapan arkadaşlar gelip gitmeyin ve kullanmayın çekemeyen anten değil uydu taksin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Canlı yayın ~ 1 ay önce
TV ler mecburiyetten inişin canlı yayınını yaptılar. Diğer yanda İzmirde milyonlar tarih yazdı. Kızmayın ama bizim mitingte bedava simit yoktu. Suriyeli yoktu. Afrikalı yoktu. GErçek vatanseverler vardı. Keşke izleyip medeni bir miting nasıl olur öğrenseydiniz. Yerlerde bir tane sigara izmariti yoktu. Yenikapıda millet Türk bayraklarını yere atıp üstüne bastı. İşte aradaki küçük ama medeni fark.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yuh be ~ 1 ay önce
Döviz ve faiz fırlamış, ekonomi, tarım, hayvancılık bitik halde,eti geçtim soğan, patates fiyatları rekor kırıyor, iyi bir şey oldu mu kendilerini yere göğe sığdıramayıp kötü bir şey oldu mu da dış mihraklara suçu atan para sıfırlayıcı, gemicik sahiplerine hala utanmadan yalakalık yapanlar var. Vatandaş aç kalınca inşaat yiyecek değil mi? Durmak yok kula kulluk etmeye devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CtnHAM ~ 1 ay önce
Allah yardimcin olsun Reis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
He he ~ 30 gün önce
He canim he

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000