07 Kasım 2014, Cuma 15:36:13

ERDOĞAN'DAN 3. HAVALİMANI TEPKİSİ

Üçüncü Havalimanı projesinde vazgeçilebileceği iddialarına Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkmenistan'da sert tepki gösterdi.
  • 777 300 ER herseyıde bılıyon len azcok Alman karısımı varmı?Hadi Almanları İngilizleri Hollandalıları anlıyorum.tabi sen onları bıle anlamıyorsun gorunduğu kadarıyla ama niye okadar tepki gösteriyon be koçum eğer uçucuysan görmüşsündür Frankfurt havaalanının nasıl yapıldığını belki gormemişsindir ben söyleyeyim sana...kocaman orman bir alalnın ortasına havaalanı otutturulmuş tabi ağaçlar kesilerek !!!,,,kesilmezse olmaz demi uçak nasıl insin oraya!!!!!!!! Anladın demi sonra biryerlere yine ağaç dikmişlerdir herhalde!!!!!! Yaaa seningibiler bu ülkede çoğunlukta olduğunda bu ülke biryerden biryere gelemedi bırakta Türkiyenin ne olduğunu o ülkeler de sen de anla artık uşaklıktan kurtulun artık!!!!!!!! İdeolojınınde bır sınırı var!!!!!
  • Uff birde az konuşsa İyi nolacak
  • O hava limanı gerekli ve de yapılacak. O kadar basit. Zorlama bahaneler üretmeyin, sevgiler..
  • Cumhurbaskanına yakısmayan sozler

Üçüncü Havalimanı projesinde vazgeçilebileceği iddialarına Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkmenistan'da sert tepki gösterdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’daki üçüncü havalimanından 150 milyon insanın yararlanacağını belirterek, "Bakıyorsunuz bazı hazmedemeyenler kenarda, köşede bir şeyler yazıp çiziyorlar. ’Bu projeden vazgeçilme düşünceleri var’ gibi şeyler yazıp, çiziyorlar. Hazımsızlık çok kötü. Oturdu mu bir daha halledemezler. Onun için bunların ani, acil operasyonlara ihtiyacı var. Çünkü ’bir ülkenin evladıyım, o ülkenin vatandaşıyım’ diyenlerin, atılan bu tür adımlara karşı bir hazımsızlık yaşaması hakikaten anlaşılabilir değildir" dedi. (Posta)

ERDOĞAN'DAN 3. HAVALİMANI TEPKİSİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

777 3000 ER e ~ 4 yıl önce
777 300 ER herseyıde bılıyon len azcok Alman karısımı varmı?Hadi Almanları İngilizleri Hollandalıları anlıyorum.tabi sen onları bıle anlamıyorsun gorunduğu kadarıyla ama niye okadar tepki gösteriyon be koçum eğer uçucuysan görmüşsündür Frankfurt havaalanının nasıl yapıldığını belki gormemişsindir ben söyleyeyim sana...kocaman orman bir alalnın ortasına havaalanı otutturulmuş tabi ağaçlar kesilerek !!!,,,kesilmezse olmaz demi uçak nasıl insin oraya!!!!!!!! Anladın demi sonra biryerlere yine ağaç dikmişlerdir herhalde!!!!!! Yaaa seningibiler bu ülkede çoğunlukta olduğunda bu ülke biryerden biryere gelemedi bırakta Türkiyenin ne olduğunu o ülkeler de sen de anla artık uşaklıktan kurtulun artık!!!!!!!! İdeolojınınde bır sınırı var!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
777 300er ~ 4 yıl önce
ben herşeyi bilmiyor olabilirim fakat çok şey biliyorum T.C vatandaşıym bırak şimdi almanyayı hollandayı ingilizler laf kalabalıgını.. 17 tane ülke gezdim ben havalimanlarını senin gördüğünden çok görmüşümdür emin ol... bir kere frankfurt havalimanın hava sahasıyla istanbulun ki bir değil. ora yapılırsa AHL kapanır. amaç o zaten!!!! kuzey ormanları kesilecek imara açılacak dogal ekoljik denge bozulacak yemişim yerine dikilecek ağaçları aldatmaca sadece... İstanbul asla kuzeye doğru büyümemeli , büyüme ihtiyacı var elbette silivri izmit aksında olabilir bu kuzeye taşmadan olmasında yarar var ..
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Uff birde az konuşsa İyi nolacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ul ~ 4 yıl önce
O hava limanı gerekli ve de yapılacak. O kadar basit. Zorlama bahaneler üretmeyin, sevgiler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Cumhurbaskanına yakısmayan sozler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000