02 Mayıs 2015, Cumartesi 09:42:20

ERDOĞAN; "3. HAVALİMANINI SÖKE SÖKE BİTİRECEĞİZ"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) Hizmet Şeref Belgesi ve plaket töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. havalimanı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
  • 3.Havalimanı yapılmayacak seçimden sonra proje iptal boşuna yatırım yaapmayın
  • o elit olmak nasıl oluyorsa bir de biz olalım, bildiklerimiz vardır, elit melit, seçkin, aygın, baygın, aydın olanlar bir de; elit miş, bir bakın etrafınıza elit kimmiş, son model arabalara binip, süper lüks dairelerde oturup denize karşı geğirenler mi yoksa emeğini satacak olanlar mı, ranttan, kardan, arsadan, araziden kısaca paradan nemalanlar kimlerse, sözüm onlara işte, elittirler onlar, sonradan türedi elitler vardır ya, biz onlara başka deriz, kendilerini böyle muhafazakar kalıba koyup ta elit falan diyenler var ya, bayılıyorum bu türemişlere; kim elit, sonradan görme bağnaz yobazlar, işte onlar elittir, şu geldiği yeri unutanlar vardır ya hani, işte onlar. yabancı değilsinizdir onlara, çok yalayıcıdır onlar, hem yalarlar, hem de yalatırlar, anlayana.
  • 2 maaş ikramiye verecek emekliye diye CHP ye oy verecek yığınla insan var .. Kimse nin havaalanı yol vs ile uğraşacak takati kalmamış .. Yoksulluk sınırı 4 bin tl yi gecmis ..
  • İstanbula iğrenç diyen 2 arkadaş. Kaç metropol gördün dünyada. Toplu yaşayan şehirlerde betonlaşma maalesef mevcut en iyisi siz ikiniz egeye giden moraliniz bozulmuş anlaşılan hava değişimi iyidir

12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) ödül töreninde konuştu. Konuşmasında İstanbul'a yapılacak yeni havalimanına da değinen Erdoğan: "Birileri engellemeye çalışıyor. Orayı söke söke bitireceğiz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında şunları söyledi; "Önümüzdeki yıl Avrasya Tüneli de bitiyor. Boğazın altında olduğu için kimse görmüyor. 3. Köprü bitecek, geliyor. Bütün bunlar bir aşkın, sevdanın, dertli olmanın gereğidir. 3. Havalimanı, biz havalimanını yapıyoruz, birileri engellemeye çalışıyor. Engelleyemeyeceksiniz. Biz orayı söke söke bitireceğiz. Biz geldiğimizde Sabiha Gökçen çalışmıyordu. Atatürk Havalimanı ise yetmiyor. Yeri geliyor yukarıda dolaşıp duruyoruz. 3. havalimanı açıldığında bu sıkıntılar bitecek".

ERDOĞAN; "3. HAVALİMANINI SÖKE SÖKE BİTİRECEĞİZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (66)

Ferit ~ 3 yıl önce
3.Havalimanı yapılmayacak seçimden sonra proje iptal boşuna yatırım yaapmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elit ~ 3 yıl önce
o elit olmak nasıl oluyorsa bir de biz olalım, bildiklerimiz vardır, elit melit, seçkin, aygın, baygın, aydın olanlar bir de; elit miş, bir bakın etrafınıza elit kimmiş, son model arabalara binip, süper lüks dairelerde oturup denize karşı geğirenler mi yoksa emeğini satacak olanlar mı, ranttan, kardan, arsadan, araziden kısaca paradan nemalanlar kimlerse, sözüm onlara işte, elittirler onlar, sonradan türedi elitler vardır ya, biz onlara başka deriz, kendilerini böyle muhafazakar kalıba koyup ta elit falan diyenler var ya, bayılıyorum bu türemişlere; kim elit, sonradan görme bağnaz yobazlar, işte onlar elittir, şu geldiği yeri unutanlar vardır ya hani, işte onlar. yabancı değilsinizdir onlara, çok yalayıcıdır onlar, hem yalarlar, hem de yalatırlar, anlayana.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cevrem de ~ 3 yıl önce
2 maaş ikramiye verecek emekliye diye CHP ye oy verecek yığınla insan var .. Kimse nin havaalanı yol vs ile uğraşacak takati kalmamış .. Yoksulluk sınırı 4 bin tl yi gecmis ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
İstanbula iğrenç diyen 2 arkadaş. Kaç metropol gördün dünyada. Toplu yaşayan şehirlerde betonlaşma maalesef mevcut en iyisi siz ikiniz egeye giden moraliniz bozulmuş anlaşılan hava değişimi iyidir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 3 yıl önce
Paris Amsterdam Johannesburg Berlin Londra yetmez mi fikir sahibi olmama? Gittim bu şehirlere belirteyim.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000