14 Haziran 2009, Pazar 20:38:40

Erciyes Üniversitesi SHYO birincisi Mustafa Şahin oldu

Kayseri Erciyes Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu, 5. dönem mezunlarını verdi.
  • Mustafa şahin dışındaki arkadaşlar okul 1.dönem erken bitirerek başarılarını ortaya koydular.Ayrıcada THY'de Teknisyen yetiştirme programında eğitime başladılar. İş kaygısından bahseden arkadaşa duyurulur.Gövde-motor bölümü öğrencilerinin yarısı THY Teknik yarısıda My Technicte işe başladılar..Havacılık camiasına hayırlı olsun..Bu arkadaşların başarıları şimdiden duyulmaya başladı..Özellikle Lisans sınavlarında ve Teknisyen yetiştirme programında aldıkları puanlarla adlandırından çok söz ettireceklerdir.Bahtları açık olsun...Türk Sivil Havacılığına Hayırlı ve Uğurlu olsun...
  • mustafa gelsinde çekiç nasıl tutulur öğrensin...
  • SHYO sayesinde uçak bakımı için gerekli bilgi ve yabancı dile sahip modern havacıların yetiştirilmesi çok memnun edici. Mustafa ve diğer mezunların sayesinde güvenle uçaklara bineceğimize inanıyorum.
  • Mustafa seninle grur duyuyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Sabancı Kültür Sitesi'nde gerçekleştirilen mezuniyet törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Uzmay, Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Kemal Apalak, 2. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı'ndan Kurmay Albay Mehmet Mısırlıoğlu, öğretim görevlileri ve öğrencilerin yakınları katıldı.

Yapılan konuşmaların ardından okul birincisi Mustafa Şahin yaş kütüğüne plaket çaktı.

Daha sonra 43 mezun öğrenciye törenle diplomaları verildi.

Mezuniyet töreninde Kurmay Albay Mehmet Mısırlıoğlu, ilk üçe giren öğrencilere F-16 uçak maketi hediye etti.

AirportHaber ailesi olarak Mustafa Şahin'e başarılar diliyoruz.

E.Ü SHYO 5. Dönem mezunlarını verdi

E.Ü SHYO 5. Dönem mezunlarını verdi

Erciyes Üniversitesi SHYO birincisi Mustafa Şahin oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
Mustafa şahin dışındaki arkadaşlar okul 1.dönem erken bitirerek başarılarını ortaya koydular.Ayrıcada THY'de Teknisyen yetiştirme programında eğitime başladılar. İş kaygısından bahseden arkadaşa duyurulur.Gövde-motor bölümü öğrencilerinin yarısı THY Teknik yarısıda My Technicte işe başladılar..Havacılık camiasına hayırlı olsun..Bu arkadaşların başarıları şimdiden duyulmaya başladı..Özellikle Lisans sınavlarında ve Teknisyen yetiştirme programında aldıkları puanlarla adlandırından çok söz ettireceklerdir.Bahtları açık olsun...Türk Sivil Havacılığına Hayırlı ve Uğurlu olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
mustafa gelsinde çekiç nasıl tutulur öğrensin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
SHYO sayesinde uçak bakımı için gerekli bilgi ve yabancı dile sahip modern havacıların yetiştirilmesi çok memnun edici. Mustafa ve diğer mezunların sayesinde güvenle uçaklara bineceğimize inanıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Mustafa seninle grur duyuyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000