26 Nisan 2014, Cumartesi 13:05:07

ERCAN'DA UNUTULMADILAR

Ercan Havalimanı'nda Dünya Pilotlar Günü nedeniyle tüm şirketlerin kokpit ekiplerine plaket ve çiçek jesti yapıldı.
  • Kaliteli olmus, Pilotlara ve kabin calisanlarina plaket verince neyin reklami olmus onu anlamadim? Olsa olsa Havayollari firmalarinin reklami olmustur. :)
  • Meydan da yolcuya oturacak yer yok. Her yeri dükkan yaptınız. Bir de kalkıp böyle reklam yapıyorsunuz. Bence hiç kamuoyuna hiç görünmeyin bari. Ercan havalimanını engelli hale getirdiniz. Bir uçak gecikme yaptımı ortalık birbirine giriyor. Oturacak yer yok çünkü.
  • Atlasjet uçmuyor mu bu meydana yahu.
  • Bu nazik davranışlarından dolayı,T&T Airport Genel Müdürü Serhat ÖZÇELİK,Genel Müdür Yardımcısı Şevki TURANLI beyfendiye çok teşekkürler ve tabikide ismini bilmedigim şilt ve çiçekleri getiren hanımefendiyede çok teşekkürler gecenin o saatinde bizi duygulandırdılar.

Ercan Havalimanı'nda Dünya Pilotlar Günü nedeniyle tüm şirketlerin kokpit ekiplerine plaket ve çiçek jesti yapıldı.

Ercan Havalimanı işletmecisi T&T tarafından organize edilen kutlamada, havalimanına gelen tüm şirketlerin kokpit ekiplerine 26 Nisan Dünya Pilotlar Günü nedeniyle çiçek ve plaket takdim ederek bu özel günleri unutulmadı.

Kendilerini oldukça memnun eden bu jest karşısında duydukları memniyeti dile getiren pilotlar, başka meydanlarda bu tür bir jest görmediklerini ifade ederek yetkililere teşekkür ettiler.ERCAN'DA UNUTULMADILAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Adnan ~ 4 yıl önce
Kaliteli olmus, Pilotlara ve kabin calisanlarina plaket verince neyin reklami olmus onu anlamadim? Olsa olsa Havayollari firmalarinin reklami olmustur. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayret ~ 4 yıl önce
Meydan da yolcuya oturacak yer yok. Her yeri dükkan yaptınız. Bir de kalkıp böyle reklam yapıyorsunuz. Bence hiç kamuoyuna hiç görünmeyin bari. Ercan havalimanını engelli hale getirdiniz. Bir uçak gecikme yaptımı ortalık birbirine giriyor. Oturacak yer yok çünkü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eksik olmuş ~ 4 yıl önce
Atlasjet uçmuyor mu bu meydana yahu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu nazik davranışlarından dolayı,T&T Airport Genel Müdürü Serhat ÖZÇELİK,Genel Müdür Yardımcısı Şevki TURANLI beyfendiye çok teşekkürler ve tabikide ismini bilmedigim şilt ve çiçekleri getiren hanımefendiyede çok teşekkürler gecenin o saatinde bizi duygulandırdılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000