07 Eylül 2011, Çarşamba 07:50:04

ERCAN'DA DA BEREKETLİ GEÇTİ...

Türkiye’de 9, KKTC’de ise 6 gün süren Ramazan Bayramı tatilinin son gününde, Ercan Devlet Havaalanı gelen ve giden yolcu yoğunluğu yaşadı...
  • E güzel kardeşim aşağıdaki yazını okudum. Oradaki yanlışlar klavyedeki Türkçe harf eksikliğinden kaynaklanmıyor ki ? Ne büyük harf var. Ne noktadan sonra boşluk var. Yok oğlu yok. Adam haklı Türkçe konusunda. Hatalarla dolu.
  • senden cok daha iyi turkcem ve dilbilgim var.klavyemde turkce harf yok diye laf soyluyorsan anlarım ama sen bana hocalık yapacak vasıfta mısın? bilgim de var fikrim de....
  • Özellikle anadolu istasyonlarında THY personeli uçakları ile hiç ilgilenmiyor maalesef. Neden mi ? İşi bilen adam mı kaldı ? Herhalde Kıbrısta onlardan biri.
  • Yazınızı yazdıktan sonra keşke okuyabilseydiniz. Türkçe kurallarını hiçe saymışsınız. Ayıp ya. Bu kadar kötü Türkçe olur. Bir de kalkıp bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyor ve yorum yazıyorsunuz. THY nin personel durumu bu kadar mı kötü ? İşe girerken sınav yapmıyorlar mı ?
Türkiye’deki havaalanları ile Ercan arasında, rekor denilebilecek toplam 78 uçak seferi gerçekleşti.

Ercan ile Türkiye’nin çeşitli havaalanları arasında cumartesi günü 46 karşılıklı sefer gerçekleşirken, pazar günü bu sayı 78’e ulaştı. Binlerce turist dönüş yaparken, yurt dışındaki KKTC vatandaşları da ülkeye geldi.

Kıbrıs Gazetesi
 
ERCAN'DA DA BEREKETLİ GEÇTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
E güzel kardeşim aşağıdaki yazını okudum. Oradaki yanlışlar klavyedeki Türkçe harf eksikliğinden kaynaklanmıyor ki ? Ne büyük harf var. Ne noktadan sonra boşluk var. Yok oğlu yok. Adam haklı Türkçe konusunda. Hatalarla dolu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
senden cok daha iyi turkcem ve dilbilgim var.klavyemde turkce harf yok diye laf soyluyorsan anlarım ama sen bana hocalık yapacak vasıfta mısın? bilgim de var fikrim de....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Özellikle anadolu istasyonlarında THY personeli uçakları ile hiç ilgilenmiyor maalesef. Neden mi ? İşi bilen adam mı kaldı ? Herhalde Kıbrısta onlardan biri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yazınızı yazdıktan sonra keşke okuyabilseydiniz. Türkçe kurallarını hiçe saymışsınız. Ayıp ya. Bu kadar kötü Türkçe olur. Bir de kalkıp bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyor ve yorum yazıyorsunuz. THY nin personel durumu bu kadar mı kötü ? İşe girerken sınav yapmıyorlar mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000