21 Haziran 2011, Salı 08:11:01

ERCAN POLİSİ DİPLOMASİYİ BİLMİYOR MU?

Diplomatların havaalanında aranmak istenmesi hakkında soruşturma açıldı.
  • Adres bellidir arkadaşlar. Fraport falan boş yere sevinmesin. Fraport AYT havalimanını önce adam etsin. Sonra da başka şehirlere el atsın.
  • Biri de IC Fraport geliyor demiş. Sanırım komiklik olsun diye yazdı. IC nin zaten hiç bir şansı yok ayrıca Ercan ihalesinin yeri belli tüm KKTC biliyor. Fraport başka kapıya. Belki de Geçitkaleyi alıp oto yarış pisti yaparlar.
  • "Ercan International World Port" da cogu zaman giris cikis "islemleri" icin uzun uzun kuyruklar olusmaktadir. Bazen bir saat beklersininz. Sanki U.S.Immigration. Onbinlerce insanin kacak bulundugu bir ulke icin bu biraz komik olmuyor mu?
  • bekir kaptanın kıbrısla karıştırdı ama şimdi ne yapıyor
Güvenlik Kuvvet Komutanlığı, T.C. Lefkoşa Büyükelçiliği’nde görevli iki diplomatın Cuma günü Ercan Havaalanı’ndan VIP statüsünde geçişi esnasında bavullarının aranmak istenmesi ile ilgili olarak Polis Genel Müdürlüğünce gerekli soruşturmanın başlatıldığını açıkladı.

GKK Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamada, iddiaların muhtelif gazetelerde yer aldığına da dikkat çekilerek, “Diplomatik statü sahibi kişiler ile ilgili düzenlemeler çok taraflı Viyana Sözleşmeleri ile düzenlenmiştir.Ercan Havaalanı’ndan geçiş sırasında sözleşme hükümlerinin bilinmemesinden kaynaklandığı anlaşılan üzücü hadise ile ilgili Polis Genel Müdürlüğü tarafından gerekli soruşturma başlatılmıştır” denildi.

(Gündem Kıbrıs)
ERCAN POLİSİ DİPLOMASİYİ BİLMİYOR MU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 7 yıl önce
Adres bellidir arkadaşlar. Fraport falan boş yere sevinmesin. Fraport AYT havalimanını önce adam etsin. Sonra da başka şehirlere el atsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Biri de IC Fraport geliyor demiş. Sanırım komiklik olsun diye yazdı. IC nin zaten hiç bir şansı yok ayrıca Ercan ihalesinin yeri belli tüm KKTC biliyor. Fraport başka kapıya. Belki de Geçitkaleyi alıp oto yarış pisti yaparlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
"Ercan International World Port" da cogu zaman giris cikis "islemleri" icin uzun uzun kuyruklar olusmaktadir. Bazen bir saat beklersininz. Sanki U.S.Immigration. Onbinlerce insanin kacak bulundugu bir ulke icin bu biraz komik olmuyor mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bekir kaptanın kıbrısla karıştırdı ama şimdi ne yapıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000