04 Ağustos 2018, Cumartesi 20:51:03

Ercan Havalmanı'nda Paris Hilton krizi!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet'indeki Ercan Havalimanı'nda Paris Hilton krizi yaşandı.
  • Esas kavga yakında başlıyor. CAS pegasusa satılacak. T & T işletmesi de buna karşı. CAS ı onlar satın almak isterlerdi. Terminal TT nin. HAdi bakalım ne olacak şimdi. Pegasusun durumu ciddi tehlikeye girer. Ve yolcu kaybı olur.
  • Şimdi ikinci bir kriz geliyor. CAS ı pegasusa satacaklar ve terminal iyice karışacak. Haydi hep beraber düğüne.
  • Gönderin o tt yi oradan herşey düzelir. Personele baskı yapmak ne demek ? Kıbrıslılar bir gün o tt müdürlerini bir yerde kıstırır ve gözünün yaşına bakmaz. Bu işler şakaya gelmez.
  • Nedir bu ECN de cektiklerimiz, Şu havalimanına ÇELEBİ,HAVAŞ,TGS gibi bir yer hizmetleri gelsede bizde uçucu ekip olarak kaliteli bir hizmet alsak. bunların grevlerinden, iş bilmezliklerinden bıktık artık.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet'indeki Ercan Havalimanı'nda Paris Hilton krizi yaşandı. 

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; özel uçakla Kıbrıs'a gelen Paris Hilton'un uçağına hizmet verecek Ercan Havalimanı'ndaki tek handling firması İstanbul Handling tarafından uçak karşılandı. Ancak bu sırada bazı aksaklıkların yaşanması nedeniyle görevli şefin apron kartı iptal edildi.

Bunu öğrenen İstanbul Handling çalışanları ise şeflerinin kartı teslim edilene kadar iş bırakma kararı aldı. Havalimanındaki tek yer hizmeti veren firma olan İstanbul Handing'de işler durma noktasına geldi. Bu sırada uçaklara hizmet verilemedi.

Krizin büyümesi üzerine Bakanlık tarafından olaya müdahale edildiği ve çalışanların işe dönmesi konusunda ikna edildiği öğrenildi.

Ercan Havalimanı'nda yaşanan olay sonrası yolcular duruma büyük tepki gösterdi. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

©AirportHaber

 

Ercan Havalmanı'nda Paris Hilton krizi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Kavga ~ 14 gün önce
Esas kavga yakında başlıyor. CAS pegasusa satılacak. T & T işletmesi de buna karşı. CAS ı onlar satın almak isterlerdi. Terminal TT nin. HAdi bakalım ne olacak şimdi. Pegasusun durumu ciddi tehlikeye girer. Ve yolcu kaybı olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pegasus ~ 15 gün önce
Şimdi ikinci bir kriz geliyor. CAS ı pegasusa satacaklar ve terminal iyice karışacak. Haydi hep beraber düğüne.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gönderin ~ 15 gün önce
Gönderin o tt yi oradan herşey düzelir. Personele baskı yapmak ne demek ? Kıbrıslılar bir gün o tt müdürlerini bir yerde kıstırır ve gözünün yaşına bakmaz. Bu işler şakaya gelmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ECN ~ 15 gün önce
Nedir bu ECN de cektiklerimiz, Şu havalimanına ÇELEBİ,HAVAŞ,TGS gibi bir yer hizmetleri gelsede bizde uçucu ekip olarak kaliteli bir hizmet alsak. bunların grevlerinden, iş bilmezliklerinden bıktık artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000