24 Şubat 2009, Salı 09:08:23

Ercan Havalimanı'ndan yapılan otobüs seferlerinin programı açıklandı

Kıbrıs Havaalanları Servisi’nin (KIB-HAS), Ercan Havaalanı ile Gazimağusa, Lefkoşa, Girne, Güzelyurt ve Lefke arasında başlattığı otobüs seferlerinin, sabah ilk uçak seferinden akşam son uçak seferine kadar gerçekleştirileceği bildirildi.
  • Yeni sistem herkese hayırlı olacaktır. Yarım saatlik yola 70-80 Tl vermek de neymiş. www.Kibhas.com sayfası da açılmıştır. Sanırım herkes ordan artık saatlerini de takip edecektir.
  • taksici çakalların soygunları nihayet durduruluyor.darısı istanbul,antalya,izmirin ve diğer havaalanlarının başına
  • bunu gerçekleştiren kıb-has'ı tebrik ediyorum çete şeklinde çalışan ve müşteriyi gasp eden taksicilere elveda bunun devamı gelmelidir
  • bende aynen verdiğim taksi paralarına yanarım. O ne çileli günlerdi. Buradan herkese söylüyorum: Paranızla rezil olabileceğiniz ender yerlerden birisidir Kıbrıs.

Otobüs seferlerinin, uçak saatlerine göre düzenlendiği ve ağırlıklı olarak öğrencilerin ulaşım ihtiyacını karşılamayı amaçladığı belirtildi.

TAK muhabirinin Kamu Araçları İşletmecileri Birliği (KAR-İŞ) Başkanı Fuat Topaloğlu’ndan aldığı bilgiye göre, yaklaşık 1 ay önce başlatılan seferler, Kıb-Has tarafından alınan 5 yeni otobüsle yapılıyor.

Topaloğlu, seferler için otobüs terminallerinde ofisleri bulunduğunu, Ercan’da ise henüz ofis kurulmadığı için otobüslerin yolcuları duraklardan aldığını kaydetti.

Ücretlendirmenin izin kurulu tarafından belirlendiğini belirten Toplaoğlu, ücretlerin; Lefkoşa’ya 7, Lefke’ye 12, Girne, Güzelyurt ve Gazimağusa’ya 10 TL olduğunu söyledi.

Ercan Havalimanı'ndan yapılan otobüs seferlerinin programı açıklandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
Yeni sistem herkese hayırlı olacaktır. Yarım saatlik yola 70-80 Tl vermek de neymiş. www.Kibhas.com sayfası da açılmıştır. Sanırım herkes ordan artık saatlerini de takip edecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
taksici çakalların soygunları nihayet durduruluyor.darısı istanbul,antalya,izmirin ve diğer havaalanlarının başına

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bunu gerçekleştiren kıb-has'ı tebrik ediyorum çete şeklinde çalışan ve müşteriyi gasp eden taksicilere elveda bunun devamı gelmelidir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bende aynen verdiğim taksi paralarına yanarım. O ne çileli günlerdi. Buradan herkese söylüyorum: Paranızla rezil olabileceğiniz ender yerlerden birisidir Kıbrıs.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000